ETAPE
 
1
2
3
4
5
 

Cupa României - Meciurile Etapei 1

Jul 28, 2021 17:30 CS Armata Aurul Brad 4 - 5 CS Hunedoara Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Poli Timişoara 3 - 6 CSM Deva Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Nera Bozovici 1 - 2 ACS Progresul Ezeriş Info
Jul 28, 2021 17:30 CS Universitatea de Vest din Timişoara 1 - 2 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Fortuna Becicherecu Mic CS Avântul Periam Info
Jul 28, 2021 17:30 CS Gloria Lunca-Teuz Cermei 1 - 3 CS Lotus Băile Felix Info
Jul 28, 2021 17:30 CS Foresta Tileagd 2 - 1 CS Luceafărul Oradea Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Sportul Beclean 3 - 0 ACS FC Someşul Dej Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Floreşti 2 - 5 CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca Info
Jul 28, 2021 17:30 ASCF Lăpuş R 0 - 2 CS Progresul Şomcuta Mare Info
Jul 28, 2021 17:30 AFC Ştiinţa Beltiug 0 - 5 CSM Satu Mare Info
Jul 28, 2021 17:30 CS Rapid Jibou 0 - 5 CS Sportul 2007 Şimleu Silvaniei Info
Jul 28, 2021 17:30 AS Voinţa Stremţ 2 - 0 CS Ocna Mureş Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Industria Galda 2 - 0 AFC Unirea 1924 Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Steagu Roşu Braşov 0 - 2 ACS Kids Tâmpa Braşov Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS FC Avrig 4 - 1 ACS Olimpic Cetate Râşnov Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş 0 - 3 CS Unirea Ungheni 2018 Info
Jul 28, 2021 17:30 AS Golimpiakosz Odorheiu Secuiesc 0 - 6 AFC Odorheiu Secuiesc Info
Jul 28, 2021 17:30 AS Inter Aninoasa 2 - 7 AS FC Pucioasa Info
Jul 28, 2021 17:30 AFC Asalt Bucureşti 8 - 0 ACSM Olteniţa Info
Jul 28, 2021 17:30 AFCS Viitorul Curiţa 2 - 0 CSM Bacău Info
Jul 28, 2021 17:30 CS Moldova Cristești 1 - 4 CS Dante Botoşani Info
Jul 28, 2021 17:30 CSM Paşcani 1 - 3 ACS Huşana Huşi Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Juniorul Suceava 2 - 3 ACS Şomuz Fălticeni Info
Jul 28, 2021 17:30 CSM Vaslui 0 - 3 CS Sporting Juniorul Vaslui Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Victoria Traian 2 - 4 CS Viitorul Ianca Info
Jul 28, 2021 17:30 AS Înfrăţirea Jilavele 0 - 3 ACS Recolta Gheorghe Doja Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Pescăruşul Sarichioi Junior 3 - 0 ACS Sportul Chiscani Info
Jul 28, 2021 17:30 CS Năvodari 4 - 0 CS Gloria Albeşti Info
Jul 28, 2021 17:30 AS Zimbrul Slobozia Conachi 1 - 6 CS Sporting Lieşti Info
Jul 28, 2021 17:30 AS Phoenix Poşta Câlnău 1 - 3 CSO Plopeni Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Inizio Focşani 4 - 2 ACS KSE Târgu Secuiesc Info
Jul 28, 2021 17:30 AFC Dunărea Ciocăneşti 6 - 5 ACS Înainte Modelu Info
Jul 28, 2021 17:30 CS Făurei 5 - 6 AS FC Agricola Borcea Info
Jul 28, 2021 17:30 CS Brăneşti 0 - 2 CS Tunari Info
Jul 28, 2021 17:30 ASCS Petrolul 95 4 - 6 CSM Flacăra Moreni Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Maxima Hobaia 0 - 3 CSM Alexandria Info
Jul 28, 2021 17:30 CS Cârcea 1 - 0 CSO Petrolul Potcoava Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Viitorul Şimian 1 - 3 CS Gilortul Târgu Cărbuneşti Info
Jul 28, 2021 17:30 ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea 3 - 0 ACS Flacăra Horezu Info
Jul 28, 2021 17:30 ACS Minerul Costeşti 1 - 3 CSM Jiul Petroşani Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina. *
Soluţie implementată de Tremend