ETAPE
 
1
 

Cupa României - Meciurile Etapei 1

Aug 17, 2022 17:30 ACS Kids Tâmpa Braşov 0 - 1 ACS KSE Târgu Secuiesc Info
Aug 17, 2022 17:30 ACS SR Municipal Braşov 4 - 0 ACS Olimpic Cetate Râşnov Info
Aug 17, 2022 17:30 ACS Minerul Costeşti 0 - 2 ACS Flacăra Horezu Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Gilortul Târgu Cărbuneşti 3 - 0 ACS Viitorul Şimian Info
Aug 17, 2022 17:30 CSM Jiul Petroşani 7 - 1 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu Info
Aug 17, 2022 17:30 ACS Progresul Ezeriş 1 - 3 AFC Voinţa Lupac Info
Aug 17, 2022 17:30 CSM Lugoj 7 - 2 CS Armata Aurul Brad Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Avântul Periam 3 - 2 ACS Pobeda Stár Bišnov Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Frontiera 2004 Curtici 0 - 3 ACS Progresul Pecica Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Gloria Lunca-Teuz Cermei 1 - 2 CS Şoimii Lipova Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Luceafărul Oradea 2 - 9 CS Crişul Chişineu Criş Info
Aug 17, 2022 17:30 CSC Crişul Sântandrei 1 - 2 CS Lotus Băile Felix Info
Aug 17, 2022 17:30 ACS Sticla Arieşul Turda 0 - 9 ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca 3 - 4 CS Minerul 1947 Ocna Dej Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Sportul 2007 Şimleu Silvaniei 4 - 2 SCM Zalău Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Progresul Şomcuta Mare 1 - 12 CSM Satu Mare Info
Aug 17, 2022 17:30 CSM Avântul Reghin 1 - 2 CS Gloria 2018 Bistriţa-Năsăud Info
Aug 17, 2022 17:30 ACS Tg. Mureş 1898 - Marosvásárhelyi SE 1898 1 - 5 CS Unirea Ungheni 2018 Info
Aug 17, 2022 17:30 CSO Viitorul Darabani 5 - 4 CSM Bucovina Rădăuţi Info
Aug 17, 2022 17:30 ACS Şomuz Fălticeni 2 - 1 ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ Info
Aug 17, 2022 17:30 CSM Paşcani 1 - 2 CS Ştiinţa Miroslava Info
Aug 17, 2022 17:30 CSM Bacău 3 - 4 AFC Dinamo Bacău Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Sporting Juniorul Vaslui ACS Huşana Huşi Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Sporting Lieşti 0 - 2 CS Aerostar Bacău Info
Aug 17, 2022 17:30 CSM Râmnicu Sărat 2 - 3 AFC Metalul Buzău Info
Aug 17, 2022 17:30 ACS Sportul Chiscani 1 - 5 CS Viitorul Ianca Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Făurei 2 - 5 ACS Recolta Gheorghe Doja Info
Aug 17, 2022 17:30 Clubul Sportiv Municipal Feteşti 0 - 1 AS FC Agricola Borcea Info
Aug 17, 2022 17:30 ACSM Olteniţa 0 - 1 ACS Înainte Modelu Info
Aug 17, 2022 17:30 CSM Cetatea Turnu Măgurele 1 - 2 CSM Alexandria Info
Aug 17, 2022 17:30 CSO Petrolul Potcoava 4 - 3 CS Sporting Roşiori 2008 Info
Aug 17, 2022 17:30 ACSO Filiaşi 3 - 1 ACS Vediţa Coloneşti Info
Aug 17, 2022 17:30 CS Real Bradu 0 - 1 ACS Unirea Bascov Info
Aug 17, 2022 17:30 ACS Atletic United (Uniţi) Ploieşti 1906 0 - 4 CSM Flacăra Moreni Info
Aug 17, 2022 17:30 CSO Plopeni 0 - 1 CS Blejoi Info
Aug 17, 2022 20:00 CS Axiopolis Cernavodă 2 - 1 CS Gloria Albeşti Info
Aug 20, 2022 17:30 AFC Unirea 1924   -   CS Ocna Mureş Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina. *