0 - 1
CS Sportul Snagov SA - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Data: | Septembrie 21, 2019 / 11:00 |
Competitia: | Liga 2 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 1 |
Stadion: | Voinţa |
Oras: | Ghermăneşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Baciu Andrei - Botoşani |
Asistent: | Noroc Mihaita Adrian - Botoşani |
Asistent: | Brînză Iulian Cătălin - Botoşani |
Rezervă: | Amorăriței Mihai - Câmpina |
Delegat de joc: | Cîrjă Lucian - Constanţa |
Observator arbitri: | Popa Ionel - Paşcani |
Ultimele Meciuri ale CS Sportul Snagov SA
Mar 7, 2020 11:00 | Liga 2 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 3 | AFC UTA Arad | |
Feb 29, 2020 11:00 | Liga 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | 3 - 0 | CS Sportul Snagov SA | |
Feb 22, 2020 11:00 | Liga 2 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 3 | SCM Gloria Buzău | |
Dec 6, 2019 18:00 | Liga 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 3 - 0 | CS Sportul Snagov SA | |
Nov 30, 2019 11:00 | Liga 2 | CS Sportul Snagov SA | 0 - 3 | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu | |
Nov 23, 2019 11:00 | Liga 2 | CS Sportul Snagov SA | 3 - 3 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Nov 16, 2019 14:00 | Liga 2 | ACS ASU Politehnica Timișoara | 2 - 0 | CS Sportul Snagov SA | |
Nov 13, 2019 14:00 | Liga 2 | CS Sportul Snagov SA | 2 - 3 | AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele | |
Nov 9, 2019 11:00 | Liga 2 | CS Concordia Chiajna | 2 - 0 | CS Sportul Snagov SA | |
Nov 3, 2019 11:30 | Liga 2 | CS Sportul Snagov SA | 3 - 2 | Fotbal Club Rapid |
Ultimele Meciuri ale AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
May 2, 2024 17:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | CS Mioveni | 3 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Apr 27, 2024 11:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 0 - 1 | AFC Unirea 04 Slobozia | |
Apr 24, 2024 17:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | CSC 1599 Şelimbăr | 2 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Apr 21, 2024 13:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | Gloria Buzău | 1 - 0 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Apr 13, 2024 12:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 1 | CS Corvinul 1921 Hunedoara | |
Apr 10, 2024 17:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 1 - 1 | CS Mioveni | |
Apr 7, 2024 12:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | AFC Unirea 04 Slobozia | 2 - 0 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Apr 1, 2024 17:30 | Liga 2 - Play-Off Promovare | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 0 | CSC 1599 Şelimbăr | |
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | CSC Dumbrăviţa | 1 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 10, 2024 12:00 | Liga 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 0 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ |