3 - 0
CS Academia de Fotbal Gică Popescu - ACS Colţea 1920 Braşov
Data: | Noiembrie 2, 2019 / 14:00 |
Competitia: | Liga Elitelor U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 3 - 0 |
Stadion: | Hanul Doctorului |
Oras: | Craiova |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Dogeanu Ionut - Videle |
Asistent: | Ene Traian - Plosca |
Asistent: | Chioreanu Robert - Turnu Măgurele |
Rezervă: | Columban Catalin - Videle |
Ultimele Meciuri ale CS Academia de Fotbal Gică Popescu
Mar 23, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CS Academia de Fotbal Gică Popescu | 1 - 2 | CSS Craiova | |
Mar 16, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CS Academia de Fotbal Gică Popescu | 2 - 0 | LPS Viitorul Piteşti | |
Dec 2, 2023 14:00 | Cupa - Național U17 | CSM Slatina | 1 - 0 | CS Academia de Fotbal Gică Popescu | |
Nov 26, 2023 18:00 | Naţional U17 Play-Off | FCU 1948 Craiova Fotbal Club SA | 3 - 2 | CS Academia de Fotbal Gică Popescu | |
Nov 18, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CS Academia de Fotbal Gică Popescu | 1 - 0 | CSM Slatina | |
Nov 11, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | LPS Târgu Jiu | 1 - 4 | CS Academia de Fotbal Gică Popescu | |
Nov 8, 2023 14:00 | Cupa - Național U17 | FCU 1948 Craiova Fotbal Club SA | 1 - 2 | CS Academia de Fotbal Gică Popescu | |
Nov 5, 2023 16:00 | Naţional U17 Play-Off | CSS Craiova | 5 - 2 | CS Academia de Fotbal Gică Popescu | |
Oct 29, 2023 12:00 | Campionatul Național U17 | LPS Slatina | 0 - 3 | CS Academia de Fotbal Gică Popescu | |
Oct 21, 2023 14:00 | Campionatul Național U17 | CS Academia de Fotbal Gică Popescu | 7 - 1 | LPS Viitorul Piteşti |
Ultimele Meciuri ale ACS Colţea 1920 Braşov
May 22, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 1 - 4 | AFC Hermannstadt | |
May 9, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 2 - 2 | Club Sportiv Municipal Făgăraș | |
Apr 24, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ASC Olimpic Zărneşti | 0 - 6 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Apr 21, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 8 | CSM Corona Brașov | |
Dec 1, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Nov 27, 2019 11:00 | Cupa - Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 4 | AS FC Universitatea Cluj | |
Nov 23, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFC UTA Arad | 3 - 0 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Nov 17, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 1 - 5 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Nov 10, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 6 - 0 | AS FC Interstar Sibiu | |
Nov 6, 2019 12:00 | Cupa - Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 3 - 1 | ACS Kids Tâmpa Braşov |