2 - 3
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - CSS Târgovişte
Data: | Septembrie 29, 2019 / 12:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 2 - 3 |
Stadion: | Complex Nicolae Dobrin - Teren 2 |
Oras: | Piteşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Zardova Dumitru Cristian - Călăraşi |
Asistent: | Dinu Florinel - Olteniţa |
Asistent: | Tudor Stefan Valentin - Călăraşi |
Rezervă: | Porumbel Valentin - Olteniţa |
Ultimele Meciuri ale ACS Campionii Fotbal Club Argeş
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 3 - 1 | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | |
Mar 10, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | Farul Constanţa | 7 - 1 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Mar 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 1 - 1 | SC FC Voluntari SA | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 1 - 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 4 - 0 | SC Dinamo 1948 SA | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 2 - 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 2 - 3 | SC Fotbal Club FCSB SA | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 3 - 1 | SC Dinamo 1948 SA | |
Nov 19, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Petrolul 52 | 0 - 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Nov 12, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 2 - 2 | ACSM Politehnica Iaşi |
Ultimele Meciuri ale CSS Târgovişte
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 4 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 4 | AFC Chindia Târgovişte | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 3 - 4 | CSS Târgovişte | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 3 - 2 | CSS Târgovişte | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 2 | CSM Alexandria | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | AFC Chindia Târgovişte | 7 - 0 | CSS Târgovişte | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 14 - 0 | CSS Târgovişte | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSS Târgovişte | 2 - 9 | AFC Chindia Târgovişte | |
Oct 21, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Juniorul 2014 | 4 - 4 | CSS Târgovişte | |
Oct 18, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 5 - 7 | CSS Târgovişte |