0 - 1
CS Luceafărul Oradea - Asociaţia Club Sportiv CAO 1910
Data: | Noiembrie 18, 2020 / 14:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 1 |
Stadion: | Luceafărul |
Oras: | Sânmartin |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Lădar Razvan - Zalău |
Asistent: | Nagy Daniel - Mediaş |
Asistent: | Lar Daniel Stefan - Baia Mare |
Delegat de joc: | China Ion Nicolae - Baia Mare |
Observator arbitri: | Jivan Mihai - Arad |
Ultimele Meciuri ale CS Luceafărul Oradea
Aug 17, 2022 17:30 | Cupa României | CS Luceafărul Oradea | 2 - 9 | CS Crişul Chişineu Criş | |
May 28, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Luceafărul Oradea | 3 - 3 | FC CFR 1907 Cluj SA 2 | |
May 21, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Progresul Şomcuta Mare | 5 - 1 | CS Luceafărul Oradea | |
May 14, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Luceafărul Oradea | 1 - 1 | CS Sportul 2007 Şimleu Silvaniei | |
May 7, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CSM Satu Mare | 6 - 1 | CS Luceafărul Oradea | |
May 4, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Luceafărul Oradea | 0 - 10 | SCM Zalău | |
Apr 30, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Out | FC CFR 1907 Cluj SA 2 | 7 - 0 | CS Luceafărul Oradea | |
Apr 22, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Luceafărul Oradea | 0 - 1 | CS Progresul Şomcuta Mare | |
Apr 16, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Sportul 2007 Şimleu Silvaniei | 3 - 0 | CS Luceafărul Oradea | |
Apr 9, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Luceafărul Oradea | 1 - 10 | CSM Satu Mare |
Ultimele Meciuri ale Asociaţia Club Sportiv CAO 1910
May 28, 2022 17:30 | Baraj Liga 2 | CS Hunedoara | 0 - 0 | Asociaţia Club Sportiv CAO 1910 | |
May 25, 2022 18:00 | Baraj Liga 2 | Asociaţia Club Sportiv CAO 1910 | 2 - 4 | CS Hunedoara | |
May 21, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Off | Asociaţia Club Sportiv CAO 1910 | 2 - 1 | CS Lotus Băile Felix | |
May 14, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Minaur Baia Mare | 0 - 2 | Asociaţia Club Sportiv CAO 1910 | |
May 7, 2022 15:00 | Liga 3 - Play-Off | Asociaţia Club Sportiv CAO 1910 | 1 - 0 | ACS FC Someşul Dej | |
May 4, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Lotus Băile Felix | 1 - 0 | Asociaţia Club Sportiv CAO 1910 | |
Apr 30, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Off | Asociaţia Club Sportiv CAO 1910 | 0 - 1 | CS Minaur Baia Mare | |
Apr 22, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS FC Someşul Dej | 0 - 1 | Asociaţia Club Sportiv CAO 1910 | |
Apr 16, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Off | Asociaţia Club Sportiv CAO 1910 | 0 - 1 | CS Lotus Băile Felix | |
Apr 9, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Minaur Baia Mare | 3 - 1 | Asociaţia Club Sportiv CAO 1910 |