2 - 1
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - ACS Kids Tâmpa Braşov
Data: | Noiembrie 1, 2020 / 12:00 |
Competitia: | Liga Elitelor U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 2 - 1 |
Stadion: | Municipal - teren 2 |
Oras: | Sfântu Gheorghe |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Spinu Marius - Bucureşti |
Asistent: | Toma Andrei - Galaţi |
Asistent: | Sava Andreea Nicoleta - Mărăcineni |
Rezervă: | Sava Florin Adrian - Vânători |
Ultimele Meciuri ale ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Apr 14, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 18 - 0 | LPS Banatul Timişoara | |
Apr 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | FC CFR 1907 Cluj SA | 1 - 2 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Mar 31, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 - 0 | LPS Bihorul Oradea | |
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | AFC UTA Arad | 7 - 0 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Mar 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 5 - 3 | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 4 - 0 | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | AS FC Universitatea Cluj | 2 - 1 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 0 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 0 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | LPS Banatul Timişoara | 1 - 7 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |
Ultimele Meciuri ale ACS Kids Tâmpa Braşov
Apr 14, 2024 12:00 | Liga de Tineret | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 1 - 1 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Apr 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 2 | Universitatea Craiova | |
Mar 31, 2024 12:00 | Liga de Tineret | SSU Politehnica Timișoara | 2 - 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 6 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 6, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 2 | AS FC Universitatea Cluj | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 4 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | 3 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | FC CFR 1907 Cluj SA | 3 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 0 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 2 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |