2 - 0
CSJ Ştiinţa U Craiova - LPS Bihorul Oradea
Data: | Octombrie 10, 2020 / 12:00 |
Competitia: | Liga Elitelor U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 2 - 0 |
Stadion: | Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj |
Oras: | Craiova |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Lăstun Mihail Sebastian - Râmnicu Vâlcea |
Asistent: | Zamfir Doru - Slatina |
Asistent: | Mihaila Alexandru - Râmnicu Vâlcea |
Rezervă: | Pîrîu Dragoș - Curtea de Argeş |
Ultimele Meciuri ale CSJ Ştiinţa U Craiova
Apr 21, 2024 10:00 | Naţional U19 Play-Off | CSJ Ştiinţa U Craiova | 1 - 0 | CSS Craiova | |
Apr 13, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSM Slatina | 2 - 4 | CSJ Ştiinţa U Craiova | |
Apr 6, 2024 10:00 | Naţional U19 Play-Off | CSJ Ştiinţa U Craiova | 4 - 5 | ACS Unirea Bascov | |
Mar 30, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CS Academia de Fotbal Gică Popescu | 1 - 3 | CSJ Ştiinţa U Craiova | |
Mar 24, 2024 10:00 | Naţional U19 Play-Off | CSJ Ştiinţa U Craiova | 4 - 0 | FCU 1948 Craiova Fotbal Club SA | |
Mar 17, 2024 14:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Craiova | 2 - 1 | CSJ Ştiinţa U Craiova | |
Nov 25, 2023 10:00 | Naţional U19 Play-Off | CSJ Ştiinţa U Craiova | 3 - 1 | CSM Slatina | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Unirea Bascov | 4 - 1 | CSJ Ştiinţa U Craiova | |
Nov 11, 2023 14:00 | Naţional U19 Play-Off | CSJ Ştiinţa U Craiova | 3 - 1 | CS Academia de Fotbal Gică Popescu | |
Nov 7, 2023 18:00 | Cupa - Național U19 | CSS Craiova | 7 - 1 | CSJ Ştiinţa U Craiova |
Ultimele Meciuri ale LPS Bihorul Oradea
Apr 14, 2024 12:00 | Liga de Tineret | LPS Bihorul Oradea | 2 - 5 | AFC UTA Arad | |
Apr 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | LPS Banatul Timişoara | 0 - 4 | LPS Bihorul Oradea | |
Mar 31, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 - 0 | LPS Bihorul Oradea | |
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | LPS Bihorul Oradea | 2 - 2 | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | |
Mar 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | FC CFR 1907 Cluj SA | 4 - 2 | LPS Bihorul Oradea | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | LPS Bihorul Oradea | 1 - 4 | AFC UTA Arad | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | Universitatea Craiova | 13 - 0 | LPS Bihorul Oradea | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | LPS Bihorul Oradea | 2 - 5 | AFC Ripensia Timișoara | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | LPS Banatul Timişoara | 0 - 4 | LPS Bihorul Oradea | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | AFC UTA Arad | 9 - 2 | LPS Bihorul Oradea |