1 - 0
AFC Unirea 04 Slobozia - SC Fotbal Club Ripensia Timișoara
Data: | Martie 12, 2022 / 14:00 |
Competitia: | Liga 2 |
Pauza: | 1 - 0 |
Final: | 1 - 0 |
Stadion: | 1 Mai |
Oras: | Slobozia |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Porumbel Valentin - Olteniţa |
Asistent: | Ionus Erchian - Medgidia |
Asistent: | Cantemir Constantin Mihai - Făgăraş |
Rezervă: | Constantinescu Ionut - Galaţi |
Delegat de joc: | Badea Petre - Tulcea |
Observator arbitri: | Zanfirescu Bogdan - Botoşani |
Ultimele Meciuri ale AFC Unirea 04 Slobozia
Apr 24, 2024 19:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | CS Mioveni | 0 - 1 | AFC Unirea 04 Slobozia | |
Apr 21, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | CSC 1599 Şelimbăr | 1 - 2 | AFC Unirea 04 Slobozia | |
Apr 14, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | AFC Unirea 04 Slobozia | 1 - 1 | Gloria Buzău | |
Apr 10, 2024 19:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | CS Corvinul 1921 Hunedoara | 1 - 0 | AFC Unirea 04 Slobozia | |
Apr 7, 2024 12:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | AFC Unirea 04 Slobozia | 2 - 0 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 30, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Off Promovare | AFC Unirea 04 Slobozia | 1 - 0 | CS Mioveni | |
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | AFC Unirea 04 Slobozia | 3 - 1 | CS Corvinul 1921 Hunedoara | |
Mar 10, 2024 11:00 | Liga 2 | AFC Progresul 1944 Spartac | 0 - 2 | AFC Unirea 04 Slobozia | |
Mar 2, 2024 11:30 | Liga 2 | AFC Unirea 04 Slobozia | 0 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Feb 24, 2024 11:00 | Liga 2 | CSC Dumbrăviţa | 0 - 2 | AFC Unirea 04 Slobozia |
Ultimele Meciuri ale SC Fotbal Club Ripensia Timișoara
Apr 14, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 0 - 2 | AS FC Universitatea Cluj | |
Apr 7, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | FC CFR 1907 Cluj SA | 5 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 27, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 13, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFC UTA Arad | 3 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 6, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 0 - 4 | Universitatea Craiova | |
Nov 26, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | AS FC Universitatea Cluj | 7 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Nov 19, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 4 - 1 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Nov 12, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 6 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Nov 5, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 3 | AFC UTA Arad | |
Oct 29, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | Universitatea Craiova | 2 - 2 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara |