4 - 0
Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița - CS Armata Aurul Brad
Data: | Octombrie 29, 2021 / 15:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | 2 - 0 |
Final: | 4 - 0 |
Stadion: | Mircea Chivu |
Oras: | Reşiţa |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Pavel Adelin - Osica de Jos |
Asistent: | Albulescu Gica Sandocan Ionel - Craiova |
Asistent: | Gherman Alex Gabriel - Timişoara |
Delegat de joc: | Scridon Daniel - Arad |
Observator arbitri: | Faniță Constantin - Timişoara |
Ultimele Meciuri ale Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița
Apr 13, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | 2 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Apr 6, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | CSC Dumbrăviţa | 1 - 0 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | |
Mar 30, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | 1 - 1 | FC Unirea Dej | |
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 1 - 0 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | |
Mar 9, 2024 11:00 | Liga 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | 2 - 0 | Gloria Buzău | |
Mar 2, 2024 11:00 | Liga 2 | CSM Slatina | 0 - 0 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | |
Feb 24, 2024 11:00 | Liga 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | 3 - 1 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Nov 30, 2023 14:00 | Liga 2 | CSC 1599 Şelimbăr | 2 - 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | |
Nov 25, 2023 11:00 | Liga 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | 3 - 1 | CSM Alexandria | |
Nov 11, 2023 11:00 | Liga 2 | FC Unirea Dej | 1 - 3 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița |
Ultimele Meciuri ale CS Armata Aurul Brad
Aug 2, 2023 17:30 | Cupa României | CS Gloria al Oraşului Geoagiu | 3 - 1 | CS Armata Aurul Brad | |
May 27, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Progresul Ezeriş | 2 - 5 | CS Armata Aurul Brad | |
May 20, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Armata Aurul Brad | 1 - 5 | AFC Voinţa Lupac | |
May 12, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CSM Jiul Petroşani | 0 - 3 | CS Armata Aurul Brad | |
May 6, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Armata Aurul Brad | 0 - 1 | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 2 | |
May 3, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CSO Retezatul Haţeg | 2 - 0 | CS Armata Aurul Brad | |
Apr 28, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Armata Aurul Brad | 0 - 0 | ACS Progresul Ezeriş | |
Apr 22, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | AFC Voinţa Lupac | 1 - 2 | CS Armata Aurul Brad | |
Apr 14, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Armata Aurul Brad | 0 - 4 | CSM Jiul Petroşani | |
Apr 7, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 2 | 2 - 3 | CS Armata Aurul Brad |