3 - 0
ACS Progresul Ezeriş - CS Armata Aurul Brad
Data: | Noiembrie 12, 2021 / 14:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | 1 - 0 |
Final: | 3 - 0 |
Stadion: | Municipal |
Oras: | Caransebeş |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Jurca Tudor Florin - Arad |
Asistent: | Cășuț Cristian - Arad |
Asistent: | Mihoc Alina - Arad |
Delegat de joc: | Rouă Cristian - Bumbeşti Jiu |
Observator arbitri: | Tranca Ciprian - Timişoara |
Ultimele Meciuri ale ACS Progresul Ezeriş
May 27, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Progresul Ezeriş | 2 - 5 | CS Armata Aurul Brad | |
May 19, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 2 | 4 - 2 | ACS Progresul Ezeriş | |
May 12, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Progresul Ezeriş | 2 - 5 | AFC Voinţa Lupac | |
May 6, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CSO Retezatul Haţeg | 5 - 1 | ACS Progresul Ezeriş | |
May 3, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Progresul Ezeriş | 0 - 1 | CSM Jiul Petroşani | |
Apr 28, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Armata Aurul Brad | 0 - 0 | ACS Progresul Ezeriş | |
Apr 21, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Progresul Ezeriş | 3 - 2 | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 2 | |
Apr 14, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | AFC Voinţa Lupac | 7 - 1 | ACS Progresul Ezeriş | |
Apr 7, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Progresul Ezeriş | 1 - 3 | CSO Retezatul Haţeg | |
Apr 1, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CSM Jiul Petroşani | 1 - 1 | ACS Progresul Ezeriş |
Ultimele Meciuri ale CS Armata Aurul Brad
Aug 2, 2023 17:30 | Cupa României | CS Gloria al Oraşului Geoagiu | 3 - 1 | CS Armata Aurul Brad | |
May 27, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Progresul Ezeriş | 2 - 5 | CS Armata Aurul Brad | |
May 20, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Armata Aurul Brad | 1 - 5 | AFC Voinţa Lupac | |
May 12, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CSM Jiul Petroşani | 0 - 3 | CS Armata Aurul Brad | |
May 6, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Armata Aurul Brad | 0 - 1 | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 2 | |
May 3, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CSO Retezatul Haţeg | 2 - 0 | CS Armata Aurul Brad | |
Apr 28, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Armata Aurul Brad | 0 - 0 | ACS Progresul Ezeriş | |
Apr 22, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | AFC Voinţa Lupac | 1 - 2 | CS Armata Aurul Brad | |
Apr 14, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Armata Aurul Brad | 0 - 4 | CSM Jiul Petroşani | |
Apr 7, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu 2 | 2 - 3 | CS Armata Aurul Brad |