2 - 4
CS Dinamo București - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Data: | Septembrie 11, 2021 / 12:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 2 - 4 |
Stadion: | Dinamo sintetic |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Filip Daniel - Buftea |
Asistent: | Mindeart Theodor - Buftea |
Asistent: | Toma Ionut - Buftea |
Rezervă: | Sărăcuță Marian - Buftea |
Ultimele Meciuri ale CS Dinamo București
Mar 27, 2024 12:00 | Cupa - Național U19 | CS Dinamo București | 2 - 0 | CS CFR Constanţa | |
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 0 - 2 | CS Dinamo București | |
Mar 17, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | 2 - 5 | CS Dinamo București | |
Mar 10, 2024 12:00 | Cupa - Național U19 | CS Dinamo București | 3 - 0 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Dec 3, 2023 14:00 | Cupa - Național U19 | CS Dinamo București | 4 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CS Dinamo București | 8 - 0 | CS CFR Constanţa | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Player București | 0 - 1 | CS Dinamo București | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CS Dinamo București | 1 - 0 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | CS Dinamo București | 4 - 2 | ACS Juniorul 2014 | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CS Dinamo București | 3 - 0 | ASC Daco-Getica Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSM Ploieşti | 0 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Mar 17, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Dec 6, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 1 - 6 | ACS Juniorul 2014 | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS NFC Arena Academy | 0 - 3 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 0 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 3 - 0 | CSM Ploieşti | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSM Ploieşti | 0 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Oct 21, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 2 - 2 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Oct 19, 2023 10:00 | Cupa - Național U19 | ACS Centrul German de Fotbal | 4 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Oct 14, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSS Târgovişte | 4 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |