1 - 1
ASC Daco-Getica Bucureşti - AFC Unirea Constanţa
Data: | Septembrie 18, 2021 / 12:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 1 - 1 |
Stadion: | Daco-Getica Sintetic |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Despina Alexandru - Bucureşti |
Asistent: | Marin Razvan Stefan - Bucureşti |
Asistent: | Dinu Bogdan - Bucureşti |
Rezervă: | Ilie Ionut Catalin - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale ASC Daco-Getica Bucureşti
Apr 20, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 1 - 0 | FC Player București | |
Apr 14, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | 0 - 3 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Apr 6, 2024 10:00 | Naţional U19 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 0 - 3 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Mar 30, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CS CFR Constanţa | 1 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 0 - 2 | CS Dinamo București | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Player București | 6 - 0 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 1 - 2 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Progresul 1944 Spartac | 1 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 0 - 1 | CS CFR Constanţa | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CS Dinamo București | 3 - 0 | ASC Daco-Getica Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale AFC Unirea Constanţa
Apr 30, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 4 - 4 | AFC Unirea Constanţa | |
Apr 23, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 3 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Apr 8, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSM Ploieşti | 3 - 0 | AFC Unirea Constanţa | |
Apr 2, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 2 - 5 | ACS Juniorul 2014 | |
Mar 26, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 8 - 3 | CSS Târgovişte | |
Mar 19, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 1 - 2 | ACP 3 Kids Sport București | |
Nov 26, 2022 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 2 - 1 | AFC Unirea Constanţa | |
Nov 20, 2022 12:00 | Naţional U19 Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 2 - 0 | CSM Ploieşti | |
Nov 13, 2022 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Juniorul 2014 | 0 - 3 | AFC Unirea Constanţa | |
Nov 9, 2022 12:00 | Cupa - Național U19 | ACS Petrosport Ploiesti | 5 - 0 | AFC Unirea Constanţa |