1 - 0
Fotbal Club Rapid 1923 SA - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Data: | Octombrie 23, 2021 / 12:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 1 - 0 |
Stadion: | Baza sportivă Mobexpert (ex-Coresi) |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Dobrin Cristian - Bucureşti |
Asistent: | Popa Andru - Bucureşti |
Asistent: | Sandu Mircea - Bucureşti |
Rezervă: | Circiu Andrei - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale Fotbal Club Rapid 1923 SA
Apr 14, 2024 12:00 | Liga de Tineret | CS Concordia Chiajna | 0 - 1 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Apr 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 3 - 7 | SC Fotbal Club FCSB SA | |
Mar 31, 2024 12:00 | Liga de Tineret | Farul Constanţa | 2 - 2 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 1 - 0 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Mar 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Sport Team Bucureşti | 0 - 0 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | SC Fotbal Club FCSB SA | 3 - 2 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 1 - 2 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 2 - 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Dec 6, 2023 12:00 | Liga de Tineret | SC Fotbal Club FCSB SA | 1 - 0 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Sport Team Bucureşti | 0 - 0 | Fotbal Club Rapid 1923 SA |
Ultimele Meciuri ale Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Apr 20, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 1 - 3 | ACP 3 Kids Sport București | |
Apr 14, 2024 08:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Juniorul 2014 | 2 - 0 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Apr 6, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 10 - 1 | ACS NFC Arena Academy | |
Mar 31, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS MX Pro Academy | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSM Ploieşti | 0 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Mar 17, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Dec 6, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 1 - 6 | ACS Juniorul 2014 | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS NFC Arena Academy | 0 - 3 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 0 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 3 - 0 | CSM Ploieşti |