4 - 0
Fotbal Club Rapid 1923 SA - ACP 3 Kids Sport București
Data: | Octombrie 16, 2021 / 14:00 |
Competitia: | Campionatul Național U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 4 - 0 |
Stadion: | Baza sportivă Mobexpert (ex-Coresi) |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Diaconu Constantin Adrian - Bucureşti |
Asistent: | Marin Razvan Stefan - Bucureşti |
Asistent: | Barbulescu Marius - Bucureşti |
Rezervă: | Anton Sergiu - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale Fotbal Club Rapid 1923 SA
Mar 23, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | SC Fotbal Club FCSB SA | 1 - 0 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Mar 16, 2024 10:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | SC FC Voluntari SA | 1 - 2 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Mar 13, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 2 - 0 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Mar 10, 2024 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 4 - 2 | AFC UTA Arad | |
Mar 7, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 2 - 1 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Mar 3, 2024 14:00 | Cupa - Elitelor U17 | SC Fotbal Club FCSB SA | 1 - 0 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Mar 2, 2024 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | CS Mioveni | 0 - 11 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Feb 25, 2024 14:00 | Cupa - Elitelor U17 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 1 - 2 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Feb 24, 2024 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 3 - 0 | AFC Chindia Târgovişte | |
Dec 10, 2023 14:00 | Cupa - Elitelor U17 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 4 - 0 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş |
Ultimele Meciuri ale ACP 3 Kids Sport București
Mar 24, 2024 18:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Mar 17, 2024 18:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 6 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 25, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Ploieşti | 1 - 0 | ACP 3 Kids Sport București | |
Nov 18, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 3 | ACP 3 Kids Sport București | |
Nov 11, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 0 - 2 | CSM Alexandria | |
Nov 5, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS MX Pro Academy | 3 - 1 | ACP 3 Kids Sport București | |
Oct 28, 2023 14:00 | Campionatul Național U17 | CSM Alexandria | 4 - 2 | ACP 3 Kids Sport București | |
Oct 22, 2023 17:00 | Campionatul Național U17 | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 9 | ACS MX Pro Academy | |
Oct 18, 2023 14:00 | Cupa - Național U17 | CS Dinamo București | 8 - 0 | ACP 3 Kids Sport București | |
Oct 14, 2023 14:00 | Campionatul Național U17 | CSM Ploieşti | 7 - 1 | ACP 3 Kids Sport București |