8 - 1
AFC Progresul 1944 Spartac - ACP 3 Kids Sport București
Data: | Noiembrie 21, 2021 / 12:00 |
Competitia: | Naţional U19 Play-Off |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 8 - 1 |
Stadion: | Progresul Spartac |
Oras: | 1 Decembrie |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Valusescu Maria Alexandra - Bucureşti |
Asistent: | Goicea Silviu - Bucureşti |
Asistent: | Oancea Sergiu Ciprian - Bucureşti |
Rezervă: | Diaconu Constantin Adrian - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale AFC Progresul 1944 Spartac
Apr 28, 2024 14:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 2 - 3 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Apr 20, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Progresul 1944 Spartac | 5 - 0 | CS CFR Constanţa | |
Apr 13, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Player București | 0 - 3 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Apr 6, 2024 10:00 | Naţional U19 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 0 - 3 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Mar 31, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Progresul 1944 Spartac | 2 - 1 | CS Dinamo București | |
Mar 24, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | 0 - 4 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Mar 17, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CS CFR Constanţa | 0 - 1 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Progresul 1944 Spartac | 3 - 4 | FC Player București | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Progresul 1944 Spartac | 1 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CS Dinamo București | 1 - 0 | AFC Progresul 1944 Spartac |
Ultimele Meciuri ale ACP 3 Kids Sport București
Apr 20, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 1 - 3 | ACP 3 Kids Sport București | |
Apr 14, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 0 - 0 | CSM Ploieşti | |
Apr 7, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 2 | ACS Juniorul 2014 | |
Mar 30, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS NFC Arena Academy | 1 - 7 | ACP 3 Kids Sport București | |
Mar 24, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 1 | ACS MX Pro Academy | |
Mar 17, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSM Ploieşti | 3 - 1 | ACP 3 Kids Sport București | |
Nov 18, 2023 10:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Juniorul 2014 | 5 - 2 | ACP 3 Kids Sport București | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 6 - 3 | ACS NFC Arena Academy | |
Nov 5, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS MX Pro Academy | 6 - 3 | ACP 3 Kids Sport București |