2 - 0
AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Data: | Noiembrie 21, 2021 / 12:00 |
Competitia: | Naţional U19 Play-Off |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 2 - 0 |
Stadion: | Complex Municipal Dunărea - Teren 2 "Prof. Tache Ionescu" |
Oras: | Călăraşi |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Robu Ovidiu - Chitila |
Asistent: | Negru Ioan Alexandru - Buftea |
Asistent: | Mindeart Theodor - Buftea |
Rezervă: | Gherghi Madalina - Buftea |
Ultimele Meciuri ale AFC Dunărea 2005 Călăraşi
Mar 24, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | 0 - 4 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Mar 17, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | 2 - 5 | CS Dinamo București | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 1 - 2 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CS CFR Constanţa | 1 - 1 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | |
Nov 12, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | 3 - 1 | FC Player București | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Progresul 1944 Spartac | 0 - 0 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | |
Oct 29, 2023 16:00 | Campionatul Național U19 | FC Player București | 4 - 0 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | |
Oct 22, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | 2 - 2 | ACS FC Dinamo București | |
Oct 18, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | AFC Unirea 04 Slobozia | 7 - 0 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | |
Oct 14, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 2 - 0 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
Ultimele Meciuri ale Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSM Ploieşti | 0 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Mar 17, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Dec 6, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 1 - 6 | ACS Juniorul 2014 | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS NFC Arena Academy | 0 - 3 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 0 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 3 - 0 | CSM Ploieşti | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSM Ploieşti | 0 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Oct 21, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 2 - 2 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Oct 19, 2023 10:00 | Cupa - Național U19 | ACS Centrul German de Fotbal | 4 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Oct 14, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSS Târgovişte | 4 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |