2 - 0
AFC Unirea Constanţa - ACP 3 Kids Sport București
Data: | Martie 19, 2022 / 15:00 |
Competitia: | Naţional U17 Play-Out |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 2 - 0 |
Stadion: | Marina |
Oras: | Mangalia |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Popa Alexandru - Călăraşi |
Asistent: | Ilie Adrian - Călăraşi |
Asistent: | Lopez Nedelcu Juan Carlos - Călăraşi |
Rezervă: | Oprea Gabriel - Călăraşi |
Ultimele Meciuri ale AFC Unirea Constanţa
Apr 30, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 2 - 2 | AFC Unirea Constanţa | |
Apr 23, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 1 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Apr 8, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Ploieşti | 2 - 1 | AFC Unirea Constanţa | |
Apr 2, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 3 - 1 | ACS Juniorul 2014 | |
Mar 26, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 2 - 1 | CSS Târgovişte | |
Mar 19, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 1 - 2 | ACP 3 Kids Sport București | |
Nov 26, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 3 - 3 | AFC Unirea Constanţa | |
Nov 20, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 3 - 0 | CSM Ploieşti | |
Nov 13, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Juniorul 2014 | 2 - 4 | AFC Unirea Constanţa | |
Nov 6, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSS Târgovişte | 3 - 4 | AFC Unirea Constanţa |
Ultimele Meciuri ale ACP 3 Kids Sport București
Apr 20, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 6 - 2 | ACP 3 Kids Sport București | |
Apr 14, 2024 18:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 4 - 5 | CSM Ploieşti | |
Apr 7, 2024 18:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 0 - 6 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Mar 30, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Alexandria | 4 - 1 | ACP 3 Kids Sport București | |
Mar 24, 2024 18:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Mar 17, 2024 18:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 6 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 25, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Ploieşti | 1 - 0 | ACP 3 Kids Sport București | |
Nov 18, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 3 | ACP 3 Kids Sport București | |
Nov 11, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 0 - 2 | CSM Alexandria | |
Nov 5, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS MX Pro Academy | 3 - 1 | ACP 3 Kids Sport București |