5 - 0
ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - ACS Sport Team Bucureşti
Data: | Noiembrie 7, 2021 / 12:00 |
Competitia: | Liga Elitelor U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 5 - 0 |
Stadion: | Municipal - teren 2 |
Oras: | Sfântu Gheorghe |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Ciucanu Octavian - Braşov |
Asistent: | Boncz Gabriel - Făgăraş |
Asistent: | Toca Cosmin Gheorghe - Făgăraş |
Rezervă: | Mormeci Dumitru Robert - Braşov |
Ultimele Meciuri ale ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | AFC UTA Arad | 7 - 0 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Mar 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 5 - 3 | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 4 - 0 | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | AS FC Universitatea Cluj | 2 - 1 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 0 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 0 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | LPS Banatul Timişoara | 1 - 7 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Nov 19, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 1 - 2 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Nov 12, 2023 12:00 | Liga de Tineret | LPS Bihorul Oradea | 2 - 2 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 - 5 | FC CFR 1907 Cluj SA |
Ultimele Meciuri ale ACS Sport Team Bucureşti
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Sport Team Bucureşti | 0 - 3 | CS Concordia Chiajna | |
Mar 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Sport Team Bucureşti | 0 - 0 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | SC Dinamo 1948 SA | 1 - 3 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Sport Team Bucureşti | 1 - 3 | SC Fotbal Club FCSB SA | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 3 - 0 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Dec 6, 2023 12:00 | Liga de Tineret | Farul Constanţa | 5 - 0 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Sport Team Bucureşti | 0 - 0 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Sport Team Bucureşti | 3 - 1 | SC Fotbal Club FCSB SA | |
Nov 12, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Sport Team Bucureşti | 1 - 2 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Sport Team Bucureşti | 0 - 7 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş |