3 - 4
Fotbal Club Rapid 1923 SA 2 - ACS Unirea Bascov
Data: | Aprilie 29, 2022 / 17:00 |
Competitia: | Liga 3 - Play-Off |
Pauza: | 2 - 1 |
Final: | 3 - 4 |
Stadion: | Comunal Corbeanca |
Oras: | Corbeanca |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Dănilă Ștefăniță - Otopeni |
Asistent: | Crăciun Alexandru - Oneşti |
Asistent: | Dinu Mădălina - Ploieşti |
Delegat de joc: | Şerban Raluca Elena - Bucureşti |
Observator arbitri: | Gligoras Adrian - Târgovişte |
Ultimele Meciuri ale Fotbal Club Rapid 1923 SA 2
May 20, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Off | Fotbal Club Rapid 1923 SA 2 | 3 - 3 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
May 13, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Unirea Bascov | 3 - 2 | Fotbal Club Rapid 1923 SA 2 | |
May 7, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Tunari | 3 - 1 | Fotbal Club Rapid 1923 SA 2 | |
May 4, 2022 18:00 | Liga 3 - Play-Off | AFC Progresul 1944 Spartac | 1 - 2 | Fotbal Club Rapid 1923 SA 2 | |
Apr 29, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Off | Fotbal Club Rapid 1923 SA 2 | 3 - 4 | ACS Unirea Bascov | |
Apr 22, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Off | Fotbal Club Rapid 1923 SA 2 | 0 - 1 | CS Tunari | |
Apr 15, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Off | Fotbal Club Rapid 1923 SA 2 | 2 - 1 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Apr 8, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Off | ACS Unirea Bascov | 0 - 3 | Fotbal Club Rapid 1923 SA 2 | |
Apr 2, 2022 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Tunari | 3 - 2 | Fotbal Club Rapid 1923 SA 2 | |
Mar 25, 2022 15:00 | Liga 3 | Fotbal Club Rapid 1923 SA 2 | 2 - 2 | CSM Flacăra Moreni |
Ultimele Meciuri ale ACS Unirea Bascov
Mar 23, 2024 15:00 | Liga 3 | CS Sporting Roşiori 2008 | 0 - 0 | ACS Unirea Bascov | |
Mar 15, 2024 15:00 | Liga 3 | ACS Unirea Bascov | 3 - 0 | ACS Flacăra Horezu | |
Mar 8, 2024 15:00 | Liga 3 | ACS Vediţa Coloneşti | 1 - 0 | ACS Unirea Bascov | |
Dec 1, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Unirea Bascov | 0 - 1 | CSO Petrolul Potcoava | |
Nov 24, 2023 14:00 | Liga 3 | SCM Râmnicu Vâlcea | 1 - 0 | ACS Unirea Bascov | |
Nov 17, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Unirea Bascov | 1 - 0 | ACS Oltul Curtişoara | |
Nov 10, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS Unirea Bascov | 1 - 0 | ACS Cozia Călimăneşti | |
Nov 3, 2023 16:30 | Liga 3 | CSM Cetatea Turnu Măgurele | 1 - 1 | ACS Unirea Bascov | |
Oct 27, 2023 15:00 | Liga 3 | ACS Unirea Bascov | 2 - 2 | ACS Viitorul Dăeşti | |
Oct 20, 2023 15:00 | Liga 3 | ACS Unirea Bascov | 2 - 3 | CS Sporting Roşiori 2008 |