1 - 1
CS Minaur Baia Mare - SC Fotbal Club Ripensia Timișoara
Data: | August 20, 2022 / 11:00 |
Competitia: | Liga 2 |
Pauza: | 1 - 1 |
Final: | 1 - 1 |
Stadion: | Viorel Mateianu |
Oras: | Baia Mare |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Dreve Dan Florin - Cluj-Napoca |
Asistent: | Păunescu Florin - Râmnicu Vâlcea |
Asistent: | Paduraru Sebastian - Gura Humorului |
Rezervă: | Vadana Sorin - Cluj-Napoca |
Delegat de joc: | Bucur Mircea - Târgu Mureş |
Observator arbitri: | Jiga Dan - Bistriţa |
Ultimele Meciuri ale CS Minaur Baia Mare
Apr 13, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CSM Victoria Carei | 1 - 1 | CS Minaur Baia Mare | |
Apr 6, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Minaur Baia Mare | 4 - 2 | SC Olimpia MCMXXI Satu Mare | |
Mar 29, 2024 15:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Lotus Băile Felix | 2 - 2 | CS Minaur Baia Mare | |
Mar 22, 2024 15:00 | Liga 3 | CS Minaur Baia Mare | 2 - 0 | CS Sănătatea Servicii Publice | |
Mar 16, 2024 15:00 | Liga 3 | ACSC Crişul Sântandrei | 3 - 0 | CS Minaur Baia Mare | |
Mar 8, 2024 15:00 | Liga 3 | CS Minaur Baia Mare | 0 - 0 | SCM Zalău | |
Dec 1, 2023 14:00 | Liga 3 | CS Minerul 1947 Ocna Dej | 1 - 1 | CS Minaur Baia Mare | |
Nov 24, 2023 14:00 | Liga 3 | CS Minaur Baia Mare | 1 - 1 | CSM Victoria Carei | |
Nov 17, 2023 14:00 | Liga 3 | CS Lotus Băile Felix | 2 - 1 | CS Minaur Baia Mare | |
Nov 10, 2023 14:00 | Liga 3 | CS Minaur Baia Mare | 0 - 2 | CSM Olimpia Satu Mare |
Ultimele Meciuri ale SC Fotbal Club Ripensia Timișoara
Apr 14, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 0 - 2 | AS FC Universitatea Cluj | |
Apr 7, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | FC CFR 1907 Cluj SA | 5 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 27, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 13, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFC UTA Arad | 3 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 6, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 0 - 4 | Universitatea Craiova | |
Nov 26, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | AS FC Universitatea Cluj | 7 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Nov 19, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 4 - 1 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Nov 12, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 6 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Nov 5, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 3 | AFC UTA Arad | |
Oct 29, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | Universitatea Craiova | 2 - 2 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara |