0 - 0
CSC 1599 Şelimbăr - SC Fotbal Club Ripensia Timișoara
Data: | Octombrie 29, 2022 / 11:00 |
Competitia: | Liga 2 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 0 |
Stadion: | 1 Mai (Municipal) |
Oras: | Râmnicu Vâlcea |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Buzea Vasile - Giurgiu |
Asistent: | Duță George Bogdan - Bacău |
Asistent: | Antal Damian - Bacău |
Rezervă: | Buzarnescu Dan Stefan - Craiova |
Delegat de joc: | Lolea Viorel - Reşiţa |
Observator arbitri: | Moisescu Luis - Drobeta-Turnu Severin |
Ultimele Meciuri ale CSC 1599 Şelimbăr
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | CSC 1599 Şelimbăr | 2 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 9, 2024 11:00 | Liga 2 | CS Tunari | 0 - 0 | CSC 1599 Şelimbăr | |
Mar 3, 2024 12:00 | Liga 2 | CSC 1599 Şelimbăr | 1 - 0 | CS Mioveni | |
Feb 25, 2024 17:00 | Liga 2 | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu | 0 - 3 | CSC 1599 Şelimbăr | |
Nov 30, 2023 14:00 | Liga 2 | CSC 1599 Şelimbăr | 2 - 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga 2 | CS Corvinul 1921 Hunedoara | 0 - 0 | CSC 1599 Şelimbăr | |
Nov 11, 2023 11:00 | Liga 2 | CSC 1599 Şelimbăr | 2 - 1 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Nov 5, 2023 12:30 | Liga 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 1 - 2 | CSC 1599 Şelimbăr | |
Oct 28, 2023 11:00 | Liga 2 | CSC 1599 Şelimbăr | 1 - 0 | CSC Dumbrăviţa | |
Oct 20, 2023 18:00 | Liga 2 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | 0 - 0 | CSC 1599 Şelimbăr |
Ultimele Meciuri ale SC Fotbal Club Ripensia Timișoara
Mar 27, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 13, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFC UTA Arad | 3 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 6, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 0 - 4 | Universitatea Craiova | |
Nov 26, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | AS FC Universitatea Cluj | 7 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Nov 19, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 4 - 1 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Nov 12, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 6 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Nov 5, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 3 | AFC UTA Arad | |
Oct 29, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | Universitatea Craiova | 2 - 2 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Aug 9, 2023 17:30 | Cupa României | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | 2 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Apr 29, 2023 11:00 | Liga 2 - Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 2 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara |