1 - 2
SC Fotbal Club Ripensia Timișoara - FC Unirea Dej
Data: | Februarie 25, 2023 / 11:00 |
Competitia: | Liga 2 |
Pauza: | 1 - 1 |
Final: | 1 - 2 |
Stadion: | Electrica |
Oras: | Timişoara |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Olaru Constantin Alin - Râmnicu Vâlcea |
Asistent: | Mihaila Alexandru - Râmnicu Vâlcea |
Asistent: | Ilinca Cristian Daniel - Craiova |
Rezervă: | Ţiţii Andrei Lucian - Şura Mică |
Delegat de joc: | Constantinescu George - Slatina |
Observator arbitri: | Moisescu Luis - Drobeta-Turnu Severin |
Ultimele Meciuri ale SC Fotbal Club Ripensia Timișoara
Apr 14, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 0 - 2 | AS FC Universitatea Cluj | |
Apr 7, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | FC CFR 1907 Cluj SA | 5 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 27, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 13, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFC UTA Arad | 3 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 6, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 0 - 4 | Universitatea Craiova | |
Nov 26, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | AS FC Universitatea Cluj | 7 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Nov 19, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 4 - 1 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Nov 12, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 6 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Nov 5, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 3 | AFC UTA Arad | |
Oct 29, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | Universitatea Craiova | 2 - 2 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara |
Ultimele Meciuri ale FC Unirea Dej
Apr 13, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | FC Unirea Dej | 2 - 0 | CSC Dumbrăviţa | |
Mar 30, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | 1 - 1 | FC Unirea Dej | |
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | FC Unirea Dej | 0 - 2 | CS Concordia Chiajna | |
Mar 9, 2024 11:00 | Liga 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | 2 - 1 | FC Unirea Dej | |
Mar 2, 2024 11:00 | Liga 2 | FC Unirea Dej | 1 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Feb 24, 2024 11:00 | Liga 2 | CS Tunari | 0 - 1 | FC Unirea Dej | |
Dec 2, 2023 11:00 | Liga 2 | FC Unirea Dej | 0 - 1 | CS Mioveni | |
Nov 26, 2023 11:00 | Liga 2 | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu | 2 - 1 | FC Unirea Dej | |
Nov 11, 2023 11:00 | Liga 2 | FC Unirea Dej | 1 - 3 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | |
Nov 4, 2023 11:00 | Liga 2 | CS Corvinul 1921 Hunedoara | 4 - 0 | FC Unirea Dej |