0 - 2
SC Fotbal Club Ripensia Timișoara - Clubul Sportiv al Armatei Steaua
Data: | Martie 12, 2023 / 13:00 |
Competitia: | Liga 2 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 2 |
Stadion: | Electrica |
Oras: | Timişoara |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Nagy Vladimir Andrei - Măhăceni |
Asistent: | Dumitrache Stefan - Palanca |
Asistent: | Ciuraru Roberto - Sfântu Gheorghe |
Rezervă: | Mazilu Florin Ovidiu - Satu Mare |
Delegat de joc: | Petropulos Cristian - Alba Iulia |
Observator arbitri: | Szilaghi Ştefan - Satu Mare |
Ultimele Meciuri ale SC Fotbal Club Ripensia Timișoara
Apr 14, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 0 - 2 | AS FC Universitatea Cluj | |
Apr 7, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | FC CFR 1907 Cluj SA | 5 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 27, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 13, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFC UTA Arad | 3 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 6, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 0 - 4 | Universitatea Craiova | |
Nov 26, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | AS FC Universitatea Cluj | 7 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Nov 19, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 4 - 1 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Nov 12, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 6 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Nov 5, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 3 | AFC UTA Arad | |
Oct 29, 2023 14:00 | Liga Elitelor U17 | Universitatea Craiova | 2 - 2 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara |
Ultimele Meciuri ale Clubul Sportiv al Armatei Steaua
Apr 20, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 0 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Apr 13, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 4 - 1 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Mar 30, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu | 0 - 2 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 2 - 1 | CS Tunari | |
Mar 11, 2024 17:00 | Liga 2 | CS Mioveni | 2 - 0 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Mar 5, 2024 19:00 | Liga 2 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 5 - 0 | ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu | |
Feb 24, 2024 11:00 | Liga 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | 3 - 1 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Dec 6, 2023 19:00 | Cupa României | CSM Alexandria | 2 - 3 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Nov 30, 2023 17:30 | Liga 2 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 0 - 1 | CS Corvinul 1921 Hunedoara | |
Nov 25, 2023 11:00 | Liga 2 | AFC Progresul 1944 Spartac | 1 - 6 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua |