4 - 0
ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
Data: | Octombrie 29, 2022 / 15:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | 2 - 0 |
Final: | 4 - 0 |
Stadion: | Ceahlăul |
Oras: | Piatra Neamţ |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Diaconu Lucian - Iaşi |
Asistent: | Popovici Valentin - Botoşani |
Asistent: | Ţurcanu Ionuţ - Coţuşca |
Delegat de joc: | Daicu Aurel - Suceava |
Observator arbitri: | Păduraru Vasile - Suceava |
Ultimele Meciuri ale ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ
Apr 20, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | 4 - 0 | CSM Alexandria | |
Apr 6, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 4 - 1 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | |
Mar 30, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | 1 - 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | 4 - 0 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Mar 10, 2024 12:00 | Liga 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 0 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | |
Mar 2, 2024 11:00 | Liga 2 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | 2 - 0 | CSC Dumbrăviţa | |
Feb 22, 2024 19:30 | Liga 2 | CS Concordia Chiajna | 1 - 2 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | |
Dec 2, 2023 11:30 | Liga 2 | AFC Unirea 04 Slobozia | 2 - 1 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | |
Nov 23, 2023 19:30 | Liga 2 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | 2 - 0 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Nov 10, 2023 16:00 | Liga 2 | Gloria Buzău | 1 - 1 | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ |
Ultimele Meciuri ale AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2
May 26, 2023 16:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Ştiinţa Miroslava | 1 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 | |
May 13, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 | 0 - 2 | AS FC Rapid Brodoc | |
May 6, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | CSO Viitorul Darabani | 2 - 0 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 | |
May 3, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Out | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 | 0 - 1 | ACS Şomuz Fălticeni | |
Apr 29, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 | 1 - 2 | CS Ştiinţa Miroslava | |
Apr 14, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | AS FC Rapid Brodoc | 3 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 | |
Apr 11, 2023 15:00 | Liga 3 - Play-Out | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 | 2 - 1 | CSO Viitorul Darabani | |
Apr 1, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Şomuz Fălticeni | 1 - 0 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 | |
Mar 25, 2023 15:00 | Liga 3 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 | 1 - 3 | CSM Bacău | |
Mar 18, 2023 15:00 | Liga 3 | ACS Şomuz Fălticeni | 4 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 |