0 - 0
ACS ACB - CS Crişul Chişineu Criş
Data: | Noiembrie 4, 2022 / 14:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 0 |
Stadion: | Central |
Oras: | Ineu |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Pal Adrian - Oradea |
Asistent: | Irina Petru Eusebiu - Oradea |
Asistent: | Urs George Catalin - Oradea |
Delegat de joc: | Ilici Gheorghe - Timişoara |
Observator arbitri: | Miholcea Dan Alexandru - Bocşa |
Ultimele Meciuri ale ACS ACB
Apr 13, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | CS Şoimii Lipova | 2 - 2 | ACS ACB | |
Apr 5, 2024 17:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS ACB | 0 - 0 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | |
Mar 30, 2024 15:00 | Liga 3 - Play-Out | ACS Progresul Pecica | 1 - 0 | ACS ACB | |
Mar 23, 2024 15:00 | Liga 3 | CS Socodor | 3 - 0 | ACS ACB | |
Mar 15, 2024 15:00 | Liga 3 | ACS ACB | 0 - 2 | CS Avântul Periam | |
Mar 9, 2024 15:00 | Liga 3 | FC Bihor Oradea | 5 - 1 | ACS ACB | |
Dec 1, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS ACB | 0 - 1 | SSU Politehnica Timișoara | |
Nov 25, 2023 14:00 | Liga 3 | CS Şoimii Lipova | 3 - 2 | ACS ACB | |
Nov 17, 2023 14:00 | Liga 3 | ACS ACB | 2 - 5 | CS Phoenix Buziaş | |
Nov 11, 2023 14:00 | Liga 3 | CSC Peciu Nou | 4 - 2 | ACS ACB |
Ultimele Meciuri ale CS Crişul Chişineu Criş
Aug 9, 2023 17:30 | Cupa României | CS Crişul Chişineu Criş | 0 - 2 | CS Şoimii Lipova | |
Aug 2, 2023 17:30 | Cupa României | CS Diosig-Bihardiószeg | 1 - 3 | CS Crişul Chişineu Criş | |
May 19, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Şoimii Lipova | 2 - 1 | CS Crişul Chişineu Criş | |
May 12, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Crişul Chişineu Criş | 1 - 4 | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | |
May 6, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Off | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | 2 - 0 | CS Crişul Chişineu Criş | |
May 3, 2023 18:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Crişul Chişineu Criş | 3 - 2 | CS Şoimii Lipova | |
Apr 28, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | 6 - 1 | CS Crişul Chişineu Criş | |
Apr 21, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Crişul Chişineu Criş | 1 - 5 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița | |
Apr 14, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Şoimii Lipova | 1 - 1 | CS Crişul Chişineu Criş | |
Apr 7, 2023 17:00 | Liga 3 - Play-Off | CS Crişul Chişineu Criş | 1 - 3 | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii |