5 - 1
CSM Alexandria - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Data: | Octombrie 19, 2022 / 12:00 |
Competitia: | Cupa - Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 5 - 1 |
Stadion: | CSS Peco |
Oras: | Alexandria |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Bănaru Alexandru - Giurgiu |
Asistent: | Dragomir Gabriel - Giurgiu |
Asistent: | Baltac Florentin - Giurgiu |
Ultimele Meciuri ale CSM Alexandria
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 1 - 3 | CSM Alexandria | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSM Alexandria | 1 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Dec 2, 2023 17:00 | Cupa - Național U19 | CSS Craiova | 5 - 1 | CSM Alexandria | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 3 - 0 | CSM Alexandria | |
Nov 19, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSM Alexandria | 1 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 2 | CSM Alexandria | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSM Alexandria | 1 - 3 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSM Alexandria | 4 - 0 | ACP 3 Kids Sport București | |
Oct 21, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS NFC Arena Academy | 0 - 14 | CSM Alexandria | |
Oct 18, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | CSM Alexandria | 3 - 0 | CSM Slatina |
Ultimele Meciuri ale Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSM Ploieşti | 0 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Mar 17, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Dec 6, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 1 - 6 | ACS Juniorul 2014 | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS NFC Arena Academy | 0 - 3 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 0 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 3 - 0 | CSM Ploieşti | |
Oct 28, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSM Ploieşti | 0 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Oct 21, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 2 - 2 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Oct 19, 2023 10:00 | Cupa - Național U19 | ACS Centrul German de Fotbal | 4 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Oct 14, 2023 12:00 | Campionatul Național U19 | CSS Târgovişte | 4 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |