2 - 0
AFC UTA Arad - SC Fotbal Club Ripensia Timișoara
Data: | Noiembrie 13, 2022 / 12:00 |
Competitia: | Liga de Tineret |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 2 - 0 |
Stadion: | Motorul |
Oras: | Arad |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Omuţ Marius - Satu Mare |
Asistent: | Irina Petru Eusebiu - Oradea |
Asistent: | Urs George Catalin - Oradea |
Rezervă: | Pal Adrian - Oradea |
Ultimele Meciuri ale AFC UTA Arad
Apr 14, 2024 12:00 | Liga de Tineret | LPS Bihorul Oradea | 2 - 5 | AFC UTA Arad | |
Apr 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | AFC UTA Arad | 3 - 0 | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | |
Mar 31, 2024 12:00 | Liga de Tineret | FC CFR 1907 Cluj SA | 1 - 3 | AFC UTA Arad | |
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | AFC UTA Arad | 7 - 0 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Mar 6, 2024 12:00 | Liga de Tineret | AFC UTA Arad | 8 - 0 | LPS Banatul Timişoara | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | LPS Bihorul Oradea | 1 - 4 | AFC UTA Arad | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | AFC UTA Arad | 3 - 5 | SSU Politehnica Timișoara | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | AFC UTA Arad | 9 - 0 | LPS Banatul Timişoara | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | Universitatea Craiova | 6 - 2 | AFC UTA Arad | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | AFC UTA Arad | 9 - 2 | LPS Bihorul Oradea |
Ultimele Meciuri ale SC Fotbal Club Ripensia Timișoara
Apr 14, 2024 12:00 | Liga de Tineret | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 0 - 5 | AS FC Universitatea Cluj | |
Apr 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | SSU Politehnica Timișoara | 5 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 27, 2024 12:00 | Liga de Tineret | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 0 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 6 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 6, 2024 12:00 | Liga de Tineret | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 2 | Universitatea Craiova | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | AS FC Universitatea Cluj | 3 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Nov 19, 2023 12:00 | Liga de Tineret | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 1 | SSU Politehnica Timișoara | |
Nov 12, 2023 12:00 | Liga de Tineret | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 0 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Nov 5, 2023 12:00 | Liga de Tineret | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 2 - 6 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Oct 29, 2023 12:00 | Liga de Tineret | Universitatea Craiova | 4 - 2 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara |