2 - 4
ACS Campionii Fotbal Club Argeş - ACS Kids Tâmpa Braşov
Data: | Martie 26, 2023 / 12:00 |
Competitia: | Liga de Tineret |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 2 - 4 |
Stadion: | Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren I) |
Oras: | Albota |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Spinu Marius - Bucureşti |
Asistent: | Goicea Silviu - Bucureşti |
Asistent: | Țuțuianu Cătălin - Bucureşti |
Rezervă: | Marinescu Madalin - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale ACS Campionii Fotbal Club Argeş
Apr 14, 2024 12:00 | Liga de Tineret | SC Dinamo 1948 SA | 1 - 3 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Apr 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 1 - 2 | ACS Petrolul 52 | |
Mar 31, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACSM Politehnica Iaşi | 4 - 0 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 3 - 1 | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | |
Mar 10, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | Farul Constanţa | 7 - 1 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Mar 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 1 - 1 | SC FC Voluntari SA | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 1 - 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 4 - 0 | SC Dinamo 1948 SA | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 2 - 2 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 2 - 3 | SC Fotbal Club FCSB SA |
Ultimele Meciuri ale ACS Kids Tâmpa Braşov
Apr 14, 2024 12:00 | Liga de Tineret | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 1 - 1 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Apr 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 2 | Universitatea Craiova | |
Mar 31, 2024 12:00 | Liga de Tineret | SSU Politehnica Timișoara | 2 - 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 6 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 6, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 2 | AS FC Universitatea Cluj | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 4 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | 3 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | FC CFR 1907 Cluj SA | 3 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 0 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | ACS Kids Tâmpa Braşov | 2 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc |