4 - 2
AFC Progresul 1944 Spartac - AFC Chindia Târgovişte
Data: | Noiembrie 12, 2022 / 12:00 |
Competitia: | Naţional U19 Play-Off |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 4 - 2 |
Stadion: | Progresul Spartac |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Gheorghe Alin - Ploieşti |
Asistent: | Oprescu Louis George - Ploieşti |
Asistent: | Stan Cristian - Puchenii Mosneni |
Rezervă: | Manu Paul - Puchenii Mosneni |
Ultimele Meciuri ale AFC Progresul 1944 Spartac
Apr 13, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Player București | 0 - 3 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Apr 6, 2024 10:00 | Naţional U19 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 0 - 3 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Mar 31, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Progresul 1944 Spartac | 2 - 1 | CS Dinamo București | |
Mar 24, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | 0 - 4 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Mar 17, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CS CFR Constanţa | 0 - 1 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Nov 25, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Progresul 1944 Spartac | 3 - 4 | FC Player București | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Progresul 1944 Spartac | 1 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CS Dinamo București | 1 - 0 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Nov 8, 2023 14:00 | Cupa - Național U19 | FC Metaloglobus Bucureşti | 5 - 4 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Progresul 1944 Spartac | 0 - 0 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi |
Ultimele Meciuri ale AFC Chindia Târgovişte
Apr 13, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 8 | AFC Chindia Târgovişte | |
Apr 7, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 12 - 0 | CSM Alexandria | |
Mar 30, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 3 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 0 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 0 - 4 | AFC Chindia Târgovişte | |
Dec 3, 2023 14:00 | Cupa - Național U19 | CS Dinamo București | 4 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Nov 26, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 7 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 19, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSM Alexandria | 1 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Nov 12, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 2 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa - Național U19 | AFC Chindia Târgovişte | 7 - 0 | CSS Târgovişte |