0 - 3
ACS Petrosport Ploiesti - ACS MX Pro Academy
Data: | Noiembrie 20, 2022 / 15:00 |
Competitia: | Naţional U17 Play-Off |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 3 |
Stadion: | Baza Kiru Sport |
Oras: | Ploieşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Diaconu Constantin Adrian - Bucureşti |
Asistent: | Oancea Stănică Theodor - Bucureşti |
Asistent: | Marin Razvan Stefan - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale ACS Petrosport Ploiesti
Apr 13, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CSS Târgovişte | 9 - 1 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Apr 6, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 1 - 0 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 31, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Juniorul 2014 | 2 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Mar 23, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 0 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 16, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS NFC Arena Academy | 6 - 2 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Nov 25, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 2 - 2 | CSS Târgovişte | |
Nov 18, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 1 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Nov 11, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 0 - 1 | ACS Juniorul 2014 | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa - Național U17 | ACS MX Pro Academy | 9 - 8 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Nov 5, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 9 - 0 | ACS Petrosport Ploiesti |
Ultimele Meciuri ale ACS MX Pro Academy
Apr 13, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Alexandria | 1 - 0 | ACS MX Pro Academy | |
Apr 6, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Ploieşti | 1 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Mar 31, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS MX Pro Academy | 3 - 3 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Mar 24, 2024 18:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Mar 16, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Dec 3, 2023 14:00 | Cupa - Național U17 | ACS MX Pro Academy | 5 - 6 | Fotbal Club Braşov | |
Nov 26, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS MX Pro Academy | 3 - 1 | CSM Alexandria | |
Nov 19, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS MX Pro Academy | 1 - 0 | CSM Ploieşti | |
Nov 11, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 2 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Nov 8, 2023 12:00 | Cupa - Național U17 | ACS MX Pro Academy | 9 - 8 | ACS Petrosport Ploiesti |