3 - 1
AFC Chindia Târgovişte - CS Dinamo București
Data: | Mai 11, 2023 / 14:00 |
Competitia: | Naţional U17 Play-Off |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 3 - 1 |
Stadion: | Complex Turistic de Nataţie Târgoviște |
Oras: | Târgovişte |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Ciorbea Robert - Sanpetru |
Asistent: | Tunsoiu Marian - Sinca Noua |
Asistent: | Puiu Dan Florin - Braşov |
Ultimele Meciuri ale AFC Chindia Târgovişte
Mar 24, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Mar 23, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 0 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 17, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | CS Mioveni | 7 - 2 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 16, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CSS Târgovişte | 1 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 2, 2024 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | AFC Chindia Târgovişte | 1 - 4 | SC Fotbal Club FCSB SA | |
Feb 24, 2024 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 3 - 0 | AFC Chindia Târgovişte | |
Dec 9, 2023 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | AFC Chindia Târgovişte | 3 - 4 | CS Mioveni | |
Dec 2, 2023 14:00 | Cupa - Național U17 | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 1 | FC Player București | |
Dec 2, 2023 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 9 - 0 | AFC Chindia Târgovişte | |
Nov 26, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 2 | ACS Juniorul 2014 |
Ultimele Meciuri ale CS Dinamo București
Mar 23, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 0 - 1 | CS Dinamo București | |
Mar 23, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | 2 - 0 | CS Dinamo București | |
Mar 17, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | 3 - 2 | CS Dinamo București | |
Mar 16, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ACS Suporter Club Oţelul Galaţi | 0 - 0 | CS Dinamo București | |
Mar 2, 2024 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | Gloria Buzău | 1 - 0 | CS Dinamo București | |
Feb 24, 2024 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | CS Dinamo București | 0 - 6 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua | |
Dec 9, 2023 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | LPS Iolanda Balaş Soter Buzău | 0 - 2 | CS Dinamo București | |
Dec 2, 2023 14:00 | Cupa - Național U17 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 3 - 1 | CS Dinamo București | |
Dec 2, 2023 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | CS Dinamo București | 1 - 1 | ACS Petrolul 52 | |
Nov 25, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CS Dinamo București | 2 - 1 | ACS Kinder Constanţa - CS CC |