anulat
FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) - FC Metaloglobus Bucureşti
Data: | August 19, 2011 / 18:00 |
Competitia: | Liga 3 |
Pauza: | anulat |
Final: | anulat |
Stadion: | ISport Arena (ex-Brothers Sport Hub) |
Oras: | Râmnicu Vâlcea |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Coman Paul Iulian - Giurgiu |
Asistent: | Măndită Cristian Ionut - Tunari |
Asistent: | Necula Mihaita - Bucureşti |
Delegat de joc: | Poiană Ion - Urziceni |
Observator arbitri: | Filip Ioan - Slatina |
Ultimele Meciuri ale FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL)
Jul 18, 2012 17:30 | Cupa României | CS Sevişul Şelimbăr | 4 - 3 | FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) | |
Jun 1, 2012 18:00 | Liga 3 | FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) | 4 - 1 | CS Gaz Metan Mediaş 2 | |
May 25, 2012 18:00 | Liga 3 | ACS Jiul Rovinari (GJ) | 2 - 1 | FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) | |
May 18, 2012 18:00 | Liga 3 | FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) | 3 - 2 | CS Prometeu Craiova (DJ) | |
May 15, 2012 18:00 | Liga 3 | FC GIROM Albota (AG) | 1 - 2 | FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) | |
May 11, 2012 18:00 | Liga 3 | FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) | 4 - 1 | CFC Ghecon Lăpuşata (VL) | |
May 4, 2012 18:00 | Liga 3 | SC FCM Targoviste SA | 1 - 1 | FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) | |
Apr 27, 2012 17:00 | Liga 3 | FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) | 1 - 0 | CS Vişina Nouă (OT) | |
Apr 24, 2012 17:00 | Liga 3 | AS Damila Măciuca (VL) | 4 - 0 | FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) | |
Apr 20, 2012 17:00 | Liga 3 | FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) | 1 - 1 | FC Caracal (OT) |
Ultimele Meciuri ale FC Metaloglobus Bucureşti
May 11, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | FC Metaloglobus Bucureşti | 1 - 1 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | |
Apr 27, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | CSC Dumbrăviţa | 0 - 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Apr 20, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | FC Metaloglobus Bucureşti | 0 - 1 | FC Unirea Dej | |
Apr 13, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | 2 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Apr 6, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | FC Metaloglobus Bucureşti | 0 - 0 | CSM Alexandria | |
Mar 30, 2024 11:00 | Liga 2 - Play-Out | ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ | 1 - 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 16, 2024 14:00 | Liga 2 | CSM Alexandria | 1 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 9, 2024 11:00 | Liga 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | 2 - 1 | FC Unirea Dej | |
Mar 2, 2024 11:00 | Liga 2 | FC Metaloglobus Bucureşti | 2 - 0 | CS Concordia Chiajna | |
Feb 24, 2024 11:30 | Liga 2 | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 0 | FC Metaloglobus Bucureşti |