3 - 4
CS Balotești - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Data: | Noiembrie 18, 2018 / 12:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 3 - 4 |
Stadion: | Rocar |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Oancea Stănică Theodor - Bucureşti |
Asistent: | Oancea Sergiu Ciprian - Bucureşti |
Asistent: | Ene Raluca - Bucureşti |
Rezervă: | Oproiu Gabriel Nicolae - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale CS Balotești
May 5, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | CS Balotești | 0 - 16 | ACS Petrolul 52 | |
May 1, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 2 - 2 | CS Balotești | |
Apr 13, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS FC Academica Clinceni | 9 - 0 | CS Balotești | |
Apr 7, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | CS Balotești | 2 - 4 | ACS Pro Team | |
Mar 31, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | CS Concordia Chiajna | 15 - 0 | CS Balotești | |
Mar 23, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | AFC Astra | 8 - 0 | CS Balotești | |
Mar 17, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | CS Balotești | 1 - 2 | CSM Ploieşti | |
Mar 10, 2019 12:00 | Campionatul Național U19 | CS Sportul Snagov SA | 4 - 0 | CS Balotești | |
Nov 25, 2018 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Petrolul 52 | 12 - 0 | CS Balotești | |
Nov 18, 2018 12:00 | Campionatul Național U19 | CS Balotești | 3 - 4 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon |
Ultimele Meciuri ale Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Apr 20, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 1 - 3 | ACP 3 Kids Sport București | |
Apr 14, 2024 08:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS Juniorul 2014 | 2 - 0 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Apr 6, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 10 - 1 | ACS NFC Arena Academy | |
Mar 31, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS MX Pro Academy | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Out | CSM Ploieşti | 0 - 2 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Mar 17, 2024 16:00 | Naţional U19 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 3 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Dec 6, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 1 - 6 | ACS Juniorul 2014 | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | ACS NFC Arena Academy | 0 - 3 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 0 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 3 - 0 | CSM Ploieşti |