7 - 0
ACS FC Ardealul Cluj - LPS Bihorul Oradea
Data: | Noiembrie 16, 2019 / 12:00 |
Competitia: | Liga Elitelor U19 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 7 - 0 |
Stadion: | Victoria Someşeni |
Oras: | Cluj-Napoca |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Ștef Claudiu - Târgu Mureş |
Asistent: | Papp Csaba - Luduş |
Asistent: | Gaspar Vladut - Târgu Mureş |
Ultimele Meciuri ale ACS FC Ardealul Cluj
Dec 1, 2019 10:00 | Liga Elitelor U19 | Universitatea Craiova | 1 - 5 | ACS FC Ardealul Cluj | |
Nov 27, 2019 12:00 | Cupa de Tineret | ACS FC Ardealul Cluj | 1 - 3 | AS FC Universitatea Cluj | |
Nov 24, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | FC CFR 1907 Cluj SA | 3 - 3 | ACS FC Ardealul Cluj | |
Nov 16, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | ACS FC Ardealul Cluj | 7 - 0 | LPS Bihorul Oradea | |
Nov 9, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | LPS Banatul Timişoara | 0 - 5 | ACS FC Ardealul Cluj | |
Nov 6, 2019 12:00 | Cupa de Tineret | ACS FC Ardealul Cluj | 3 - 1 | LPS Cluj-Napoca | |
Nov 2, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | ACS FC Ardealul Cluj | 0 - 2 | AS FC Universitatea Cluj | |
Oct 27, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 2 - 2 | ACS FC Ardealul Cluj | |
Oct 19, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | ACS FC Ardealul Cluj | 2 - 1 | AFC UTA Arad | |
Oct 13, 2019 12:00 | Liga Elitelor U19 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 6 | ACS FC Ardealul Cluj |
Ultimele Meciuri ale LPS Bihorul Oradea
Apr 14, 2024 12:00 | Liga de Tineret | LPS Bihorul Oradea | 2 - 5 | AFC UTA Arad | |
Apr 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | LPS Banatul Timişoara | 0 - 4 | LPS Bihorul Oradea | |
Mar 31, 2024 12:00 | Liga de Tineret | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 2 - 0 | LPS Bihorul Oradea | |
Mar 13, 2024 12:00 | Liga de Tineret | LPS Bihorul Oradea | 2 - 2 | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | |
Mar 7, 2024 12:00 | Liga de Tineret | FC CFR 1907 Cluj SA | 4 - 2 | LPS Bihorul Oradea | |
Mar 3, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | LPS Bihorul Oradea | 1 - 4 | AFC UTA Arad | |
Feb 25, 2024 12:00 | Cupa de Tineret | Universitatea Craiova | 13 - 0 | LPS Bihorul Oradea | |
Dec 10, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | LPS Bihorul Oradea | 2 - 5 | AFC Ripensia Timișoara | |
Dec 3, 2023 12:00 | Cupa de Tineret | LPS Banatul Timişoara | 0 - 4 | LPS Bihorul Oradea | |
Nov 26, 2023 12:00 | Liga de Tineret | AFC UTA Arad | 9 - 2 | LPS Bihorul Oradea |