0 - 2
Academia de Fotbal Gheorghe Hagi - ACS Transilvania Bistriţa
Data: | Decembrie 13, 2019 / 18:00 |
Competitia: | Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 2 |
Stadion: | Sala Polivalenta |
Oras: | Bistriţa |
Arbitri si Observatori
Asistent: | Bodocan Narcis - Cluj-Napoca |
Asistent: | Hurducas Victor - Iclod |
Ultimele Meciuri ale Academia de Fotbal Gheorghe Hagi
Dec 14, 2019 12:00 | Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene | Academia de Fotbal Gheorghe Hagi | 1 - 6 | ACS Viitorul Argeş Alexandru Duminică | |
Dec 13, 2019 18:00 | Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene | Academia de Fotbal Gheorghe Hagi | 0 - 2 | ACS Transilvania Bistriţa | |
Dec 13, 2019 11:00 | Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene | CSC Ghiroda şi Giarmata Vii | 5 - 0 | Academia de Fotbal Gheorghe Hagi | |
Dec 3, 2019 16:30 | Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ola | ACS Chelsea Bucureşti | 3 - 2 | Academia de Fotbal Gheorghe Hagi | |
Dec 3, 2019 11:30 | Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ola | Academia de Fotbal Gheorghe Hagi | 5 - 1 | CS Concordia Chiajna | |
Dec 2, 2019 11:30 | Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ola | Academia de Fotbal Gheorghe Hagi | 13 - 0 | AFC Unirea 04 Slobozia | |
Nov 30, 2019 18:00 | Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene | Academia de Fotbal Gheorghe Hagi | 4 - 2 | AS Kinder Brăila | |
Nov 30, 2019 11:00 | Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene | Academia de Fotbal Gheorghe Hagi | 2 - 0 | AFC Şoimii Dunăreni Galaţi | |
Nov 29, 2019 16:00 | Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene | Academia de Fotbal Gheorghe Hagi | 13 - 0 | Galactic Focşani | |
Nov 29, 2019 10:00 | Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene | ACS Prosport Academy | 0 - 1 | Academia de Fotbal Gheorghe Hagi |
Ultimele Meciuri ale ACS Transilvania Bistriţa
Apr 13, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CS Gloria 2018 Bistrița Năsăud | 3 - 1 | ACS Transilvania Bistriţa | |
Apr 6, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 1 - 2 | ACS Transilvania Bistriţa | |
Mar 30, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Transilvania Bistriţa | 1 - 0 | CSM Unirea Alba Iulia | |
Mar 24, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 | 1 - 1 | ACS Transilvania Bistriţa | |
Mar 17, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | LPS Sebeş | 3 - 1 | ACS Transilvania Bistriţa | |
Nov 25, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Transilvania Bistriţa | 2 - 2 | CS Gloria 2018 Bistrița Năsăud | |
Nov 18, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Transilvania Bistriţa | 2 - 1 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
Nov 12, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CSM Unirea Alba Iulia | 2 - 0 | ACS Transilvania Bistriţa | |
Nov 8, 2023 15:00 | Cupa - Național U17 | CS Gloria 2018 Bistrița Năsăud | 4 - 1 | ACS Transilvania Bistriţa | |
Nov 4, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Transilvania Bistriţa | 2 - 1 | ACS Tg. Mureş 1898 - MSE 1898 |