1 - 1
ASC Daco-Getica Bucureşti - Fotbal Club Rapid 1923 SA
Data: | Octombrie 13, 2021 / 14:00 |
Competitia: | Campionatul Național U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 1 - 1 |
Stadion: | Daco-Getica Sintetic |
Oras: | Bucureşti |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Dobrin Cristian - Bucureşti |
Asistent: | Goicea Silviu - Bucureşti |
Asistent: | Goanță Alexandru - Bucureşti |
Rezervă: | Ilie Ionut Catalin - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale ASC Daco-Getica Bucureşti
May 10, 2024 12:00 | Naţional U17 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 3 - 2 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Apr 28, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 1 - 0 | ACS NFC Arena Academy | |
Apr 20, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 2 - 1 | ACS FC Dinamo Bucureşti | |
Apr 17, 2024 12:00 | Cupa - Național U17 | CSC 1599 Şelimbăr | 3 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Apr 14, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | AFC Dunărea 2005 Călăraşi | 0 - 3 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Apr 13, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | SC Dinamo 1948 SA | 3 - 3 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Apr 6, 2024 14:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ASC Daco-Getica Bucureşti | 6 - 2 | ACS Sport Team Bucureşti | |
Apr 6, 2024 12:00 | Naţional U17 Play-Off | ASC Daco-Getica Bucureşti | 4 - 2 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Apr 3, 2024 12:00 | Cupa - Național U17 | ASC Daco-Getica Bucureşti | 1 - 1 | CSC 1599 Şelimbăr | |
Mar 31, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Kinder Constanţa - CS CC | 0 - 6 | ASC Daco-Getica Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale Fotbal Club Rapid 1923 SA
Apr 14, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | CS Concordia Chiajna | 1 - 0 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Apr 13, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 7 - 2 | AFC Progresul 1944 Spartac | |
Apr 7, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 0 - 3 | SC Fotbal Club FCSB SA | |
Apr 6, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | ACS Campionii Fotbal Club Argeş | 6 - 0 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Apr 3, 2024 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 2 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Mar 31, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | Farul Constanţa | 5 - 2 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Mar 30, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 2 - 2 | Farul Constanţa | |
Mar 23, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | SC Fotbal Club FCSB SA | 1 - 0 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Mar 16, 2024 10:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | SC FC Voluntari SA | 1 - 2 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Mar 13, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | 2 - 0 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua |