1 - 2
ACS Pro Team - ACP 3 Kids Sport București
Data: | Aprilie 3, 2022 / 16:00 |
Competitia: | Naţional U17 Play-Out |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 1 - 2 |
Stadion: | Progresul Spartac |
Oras: | 1 Decembrie |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Oprea Gabriel - Călăraşi |
Asistent: | Alexandru Ionut Cristian - Olteniţa |
Asistent: | Lopez Nedelcu Juan Carlos - Călăraşi |
Rezervă: | Popa Alexandru - Călăraşi |
Ultimele Meciuri ale ACS Pro Team
May 1, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | FC Metaloglobus Bucureşti | 8 - 0 | ACS Pro Team | |
Apr 17, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Pro Team | 0 - 2 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Apr 9, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 2 - 4 | ACS Pro Team | |
Apr 3, 2022 16:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Pro Team | 1 - 2 | ACP 3 Kids Sport București | |
Mar 27, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Pro Team | 1 - 6 | AFC Unirea Constanţa | |
Mar 20, 2022 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Pro Team | 0 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 27, 2021 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ASC Daco-Getica Bucureşti | 6 - 0 | ACS Pro Team | |
Nov 20, 2021 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS Pro Team | 2 - 1 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 14, 2021 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 2 | ACS Pro Team | |
Nov 6, 2021 14:00 | Naţional U17 Play-Out | AFC Unirea Constanţa | 1 - 0 | ACS Pro Team |
Ultimele Meciuri ale ACP 3 Kids Sport București
Apr 20, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | 6 - 2 | ACP 3 Kids Sport București | |
Apr 14, 2024 18:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 4 - 5 | CSM Ploieşti | |
Apr 7, 2024 18:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 0 - 6 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Mar 30, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Alexandria | 4 - 1 | ACP 3 Kids Sport București | |
Mar 24, 2024 18:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 2 | ACS MX Pro Academy | |
Mar 17, 2024 18:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 1 - 6 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon | |
Nov 25, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSM Ploieşti | 1 - 0 | ACP 3 Kids Sport București | |
Nov 18, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 3 | ACP 3 Kids Sport București | |
Nov 11, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACP 3 Kids Sport București | 0 - 2 | CSM Alexandria | |
Nov 5, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | ACS MX Pro Academy | 3 - 1 | ACP 3 Kids Sport București |