4 - 0
ACS UTA Bătrâna Doamnă - LPS Bihorul Oradea
Data: | Mai 10, 2017 / 14:00 |
Competitia: | Liga Elitelor U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 4 - 0 |
Stadion: | Sânicolaul Mic |
Oras: | Arad |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Neagoe Daniel Nicolae - Timişoara |
Asistent: | Filip Alexandru - Constanţa |
Asistent: | Bulgarașu Mădălin - Timişoara |
Rezervă: | Barzuca Dorian - Lugoj |
Ultimele Meciuri ale ACS UTA Bătrâna Doamnă
Jun 2, 2017 10:00 | Liga Elitelor U17 | ACS FC Ardealul Cluj | 1 - 2 | ACS UTA Bătrâna Doamnă | |
May 20, 2017 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS UTA Bătrâna Doamnă | 2 - 2 | Club Sportiv U Craiova SA | |
May 14, 2017 14:00 | Liga Elitelor U17 | Club Sportiv U Craiova SA | 2 - 1 | ACS UTA Bătrâna Doamnă | |
May 10, 2017 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS UTA Bătrâna Doamnă | 4 - 0 | LPS Bihorul Oradea | |
May 7, 2017 13:00 | Liga Elitelor U17 | CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu | 0 - 4 | ACS UTA Bătrâna Doamnă | |
May 3, 2017 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS UTA Bătrâna Doamnă | 2 - 1 | ACS Poli Timişoara | |
Apr 29, 2017 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS FC Ardealul Cluj | 1 - 2 | ACS UTA Bătrâna Doamnă | |
Apr 23, 2017 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS UTA Bătrâna Doamnă | 4 - 1 | AS FC ASA 2013 Târgu Mureș | |
Apr 19, 2017 14:00 | Liga Elitelor U17 | Centrul de Excelenta Deva | 0 - 1 | ACS UTA Bătrâna Doamnă | |
Apr 9, 2017 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS UTA Bătrâna Doamnă | 1 - 1 | LPS Banatul Timişoara |
Ultimele Meciuri ale LPS Bihorul Oradea
Apr 14, 2024 10:00 | Liga Elitelor U17 | LPS Bihorul Oradea | 3 - 0 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Apr 13, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | FC CFR 1907 Cluj SA | 1 - 0 | LPS Bihorul Oradea | |
Apr 7, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | LPS Banatul Timişoara | 1 - 1 | LPS Bihorul Oradea | |
Apr 6, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | LPS Bihorul Oradea | 3 - 0 | CSJ Ştiinţa U Craiova | |
Mar 31, 2024 10:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 0 - 0 | LPS Bihorul Oradea | |
Mar 30, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | LPS Bihorul Oradea | 5 - 1 | LPS Banatul Timişoara | |
Mar 23, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | AFC Hermannstadt | 0 - 1 | LPS Bihorul Oradea | |
Mar 16, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | LPS Bihorul Oradea | 2 - 1 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | |
Mar 13, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | LPS Bihorul Oradea | 1 - 4 | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | |
Mar 7, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SSU Politehnica Timișoara | 5 - 1 | LPS Bihorul Oradea |