ETAPE
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
 

Liga a 2-a - Meciurile Etapei 4

Aug 22, 2017 18:00 AFC Ripensia Timișoara 3 - 2 AFC ASA 2013 Târgu Mureş Info
Aug 23, 2017 18:00 AFC Dunărea 2005 Călăraşi 2 - 1 CS Baloteşti Info
Aug 23, 2017 18:00 CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 2 - 0 AFC Hermannstadt Info
Aug 23, 2017 18:00 AFC UTA Arad 1 - 1 CS Mioveni Info
Aug 23, 2017 18:00 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 1 - 2 ACS FC Academica Clinceni Info
Aug 23, 2017 18:00 ACS ASU Politehnica Timișoara 0 - 2 FC Metaloglobus Bucureşti Info
Aug 23, 2017 18:00 CS Ştiinţa Miroslava 0 - 9 AFC Chindia Târgovişte Info
Aug 23, 2017 18:00 ACS Foresta Suceava 0 - 2 Fotbal Club Argeş Info
Aug 23, 2017 18:00 CS Luceafărul Oradea 3 - 4 ACS Dacia Unirea Brăila Info
Aug 23, 2017 18:00 CS Sportul Snagov SA 2 - 0 CS Afumaţi Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.
* CS Olimpia 2010 Satu Mare a fost sancţionată cu 66 de puncte penalizare prin deciziile Comisiei de Disciplină şi Etică din 29.11.2017, 06.12.2017, 13.12.2017, 17.01.2018, 23.01.2018, 30.01.2018, 07.02.2018, 14.02.2018, 21.02.2018, 28.02.2018, 7.03.2018, 14.03.2018, 21.03.2018, 28.03.2018 şi 11.04.2018
* CS Olimpia 2010 Satu Mare a fost sancţionată cu excluderea din toate competițiile organizate sub egida Federației Române de Fotbal prin decizia Comisiei de Disciplină şi Etică din 30.01.2018
* AFC ASA 2013 Târgu Mureş a fost dezafiliată de drept prin decizia Comitetului Executiv al FRF din 28.02.2018
Clasament Etapa 4

Clasament Etapa 30

Clasament Etapa 4

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. AFC Ripensia Timișoara 4 4 0 0 23-3 20 12
2. AFC ASA 2013 Târgu Mureş 4 3 0 1 13-6 7 9
3. AFC Hermannstadt 4 3 0 1 6-3 3 9
4. CS Mioveni 4 2 2 0 9-2 7 8
5. AFC UTA Arad 4 2 2 0 5-1 4 8
6. AFC Chindia Târgovişte 4 2 1 1 14-4 10 7
7. ACS Dacia Unirea Brăila 4 2 1 1 19-11 8 7
8. Fotbal Club Argeş 4 2 1 1 6-2 4 7
9. ACS FC Academica Clinceni 4 2 1 1 7-6 1 7
10. CS Sportul Snagov SA 4 2 1 1 4-3 1 7
11. ACS ASU Politehnica Timișoara 4 2 0 2 5-7 -2 6
12. CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 4 1 2 1 7-7 0 5
13. FC Metaloglobus Bucureşti 4 1 1 2 4-4 0 4
14. AFC Dunărea 2005 Călăraşi 4 1 1 2 5-8 -3 4
15. CS Luceafărul Oradea 4 0 1 3 7-10 -3 1
16. CS Baloteşti 4 0 1 3 1-6 -5 1
17. CS Afumaţi 4 0 1 3 0-7 -7 1
18. CS Ştiinţa Miroslava 4 0 1 3 5-18 -13 1
19. ACS Foresta Suceava 4 0 0 4 1-33 -32 0
20. CS FC Olimpia 2010 Satu Mare 4 2 1 1 4-4 0 -59
Soluţie implementată de Tremend