ETAPE
 
1
2
 

Cupa Romaniei - Meciurile Etapei 2

Aug 24, 2016 17:30 AS Euromania Dumbraveni   -   CS Aerostar Bacău (BC) Info
Aug 24, 2016 17:30 FC Avrig (SB)   -   CSM Avantul Reghin (MS) Info
Aug 24, 2016 17:30 CS Iernut (MS)   -   AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Info
Aug 24, 2016 17:30 CS Posada Perisani (VL) CS Minerul Motru (GJ) Info
Aug 24, 2016 17:30 Internaţional Băleşti (GJ) CS FC Caransebes (CS) Info
Aug 24, 2016 17:30 CNS Cetate Deva CS FC Hunedoara (HD) Info
Aug 24, 2016 17:30 ACS Unirea Branceni ACS Sporting Turnu Măgurele Info
Aug 24, 2016 17:30 ACSO Filiasi   -   CS Podari (DJ) Info
Aug 24, 2016 17:30 CS Unirea Bascov   -   SCM Pitesti (AG) Info
Aug 24, 2016 17:30 AFC Hărman C.N. Dinicu Golescu Cimpulung (AG) Info
Aug 24, 2016 17:30 CSM Flacăra Moreni (DB)   -   CS Petrolistul Boldești Info
Aug 24, 2016 17:30 CS Paulesti   -   ACS URBAN Titu (DB) Info
Aug 24, 2016 17:30 AS Electroaparataj (B)   -   FC Dinamo 1948 SA Bucuresti 2 (B) Info
Aug 24, 2016 17:30 CS Viitorul Domneşti (IF)   -   CS Metalul Resita SA (CS) Info
Aug 24, 2016 17:30 ACS Gloria Popesti Leordeni (IF)   -   CS Concordia Chiajna 2 (IF) Info
Aug 24, 2016 17:30 CS FC Zalău (SJ)   -   CS Unirea Jucu (CJ) Info
Aug 24, 2016 17:30 AS Somesul Oar (SM)   -   ACS Fotbal Comuna Recea Info
Aug 24, 2016 17:30 CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ)   -   ACS Industria Galda Info
Aug 24, 2016 17:30 AS UNIREA Cristuru Secuiesc   -   ACS Olimpia 2010 Rm. Sărat Info
Aug 24, 2016 17:30 Vointa Ion Creanga (NT)   -   AFC Metalosport Galati (GL) Info
Aug 24, 2016 17:30 Atletico Vaslui   -   CS Sporting Liesti (GL) Info
Aug 24, 2016 17:30 ACS Șomuzul Preutești (SV)   -   CS Stiinta Miroslava (IS) Info
Aug 24, 2016 17:30 ACS Transdor Tudora (BT)   -   CSM Paşcani (IS) Info
Aug 24, 2016 17:30 CSM Roman (NT) ACS Bucovina Pojorata (SV) Info
Aug 24, 2016 17:30 AS Victoria Mihai Viteazu (CT)   -   ACS Inainte Modelu (CL) Info
Aug 24, 2016 17:30 CSM Olteniţa   -   Fotbal Club Viitorul 2 SA (CT) Info
Aug 24, 2016 17:30 AFC Unirea 04 Slobozia (IL)   -   ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) Info
Aug 24, 2016 17:30 CS Șoimii Lipova (AR)   -   CS Millenium Giarmata (TM) Info
Aug 24, 2016 17:30 ACS Ghiroda (TM)   -   CS National Sebiş (AR) Info
Aug 24, 2016 17:30 CS Ineu (AR)   -   CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) Info
Aug 24, 2016 17:30 ACS Industria Sârmei 1921 Câmpia Turzii (CJ)   -   CS Performanţa Ighiu (AB) Info
Aug 24, 2016 17:30 CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) SC Universitatea Cluj SA (CJ) Info
Aug 24, 2016 17:30 SC FC METALOGLOBUS SA (B)   -   FC Voluntari 2 Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina. *
Soluţie implementată de Tremend