ETAPE
 
 

Liga a 3-a - Meciurile Etapei 34

Jun 11, 2010 18:00 CS Argeşul Mihaileşti (GR) 0 - 0 CSM Targoviste Info
Jun 11, 2010 18:00 CS Victoria 2008 Adunaţii Copăceni 0 - 3 SC Juventus Bucureşti (B) Info
Jun 11, 2010 18:00 AFC Comprest GIM (B) 3 - 3 CS Petrolistul Kaproni Boldeşti Info
Jun 11, 2010 18:00 CS Electrosid Titu 3 - 0 CS Viitorul Toporu Info
Jun 11, 2010 18:00 SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) 3 - 0 CF Predeal Info
Jun 11, 2010 18:00 CS Petrolul Teleajen LUKOIL 0 - 3 CS PETROLUL Videle Info
Jun 11, 2010 18:00 FC CONPET Ploieşti (PH) 0 - 3 CS Chimia Brazi (PH) Info
Jun 11, 2010 18:00 CS Inter Clinceni (IF) 1 - 2 AS Unirea Tărlungeni Info
Jun 11, 2010 18:00 CS Buftea (IF) 3 - 0 AFC Filipeştii de Pădure (PH) Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.
Clasament Etapa 34

Clasament Etapa 34

Clasament Etapa 34

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. SC Juventus Bucureşti (B) 34 26 5 3 77-24 53 83
2. FC CONPET Ploieşti (PH) 34 24 5 5 74-25 49 77
3. CS Inter Clinceni (IF) 34 18 9 7 53-31 22 63
4. CS Electrosid Titu 34 18 5 11 58-41 17 59
5. CS Buftea (IF) 34 17 7 10 62-42 20 58
6. CS Chimia Brazi (PH) 34 16 9 9 72-34 38 57
7. CS Petrolistul Kaproni Boldeşti 34 16 7 11 64-43 21 55
8. SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) 34 16 6 12 59-39 20 54
9. CS Argeşul Mihaileşti (GR) 34 16 6 12 37-30 7 54
10. AS Unirea Tărlungeni 34 15 6 13 42-38 4 51
11. CS PETROLUL Videle 34 15 5 14 45-44 1 50
12. AFC Comprest GIM (B) 34 14 7 13 59-52 7 49
13. CS Viitorul Toporu 34 15 4 15 49-49 0 49
14. CSM Targoviste 34 10 6 18 44-61 -17 36
15. CS Petrolul Teleajen LUKOIL 32 6 5 21 27-72 -45 23
16. CS Victoria 2008 Adunaţii Copăceni 34 6 3 25 30-80 -50 21
17. AFC Filipeştii de Pădure (PH) 32 3 5 24 21-78 -57 14
18. CF Predeal 32 2 0 30 14-104 -90 6

Clasament Playoff Etapa 34

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. SC Juventus Bucureşti (B) 10 4 4 2 19-13 6 16
2. CS Electrosid Titu 10 5 1 4 13-14 -1 16
3. CS Inter Clinceni (IF) 10 4 3 3 10-8 2 15
4. CS Chimia Brazi (PH) 10 4 2 4 17-12 5 14
5. FC CONPET Ploieşti (PH) 10 4 2 4 12-17 -5 14
6. CS Buftea (IF) 10 2 2 6 10-17 -7 8

Clasament Playout Etapa 34

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. AS Unirea Tărlungeni 10 5 1 4 12-12 0 16
2. CS PETROLUL Videle 10 5 1 4 9-12 -3 16
3. SC FC Rapid Bucureşti 2 (B) 10 4 3 3 16-11 5 15
4. AFC Comprest GIM (B) 10 4 2 4 14-12 2 14
5. CS Petrolistul Kaproni Boldeşti 10 3 3 4 12-11 1 12
6. CS Argeşul Mihaileşti (GR) 10 3 2 5 6-11 -5 11
Soluţie implementată de Tremend