ETAPE
 
 

Liga a 3-a - Meciurile Etapei 34

Jun 11, 2010 18:00 CS Vişina Nouă (OT) 0 - 1 FCM Alexandria (TR) Info
Jun 11, 2010 18:00 CS Triumf Bârca 3 - 0 CS Armata Craiova Info
Jun 11, 2010 18:00 CS Albota 3 - 0 CS Progresul Corabia Info
Jun 11, 2010 18:00 FCM Târgovişte SA (DB) 0 - 1 CS ALRO Slatina (OT) Info
Jun 11, 2010 18:00 CS Prometeu Craiova (DJ) 2 - 1 CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) Info
Jun 11, 2010 18:00 CFC Ghecon Lăpuşata (VL) 1 - 2 FC Caracal (OT) Info
Jun 11, 2010 18:00 FC Argeş 2 4 - 0 FC Universitatea Craiova 2 Info
Jun 11, 2010 18:00 CS Juventus Bascov 0 - 3 CS Minerul Motru (GJ) Info
Jun 11, 2010 18:00 FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) 5 - 0 CS Ralbex Turcineşti Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.
Clasament Etapa 34

Clasament Etapa 34

Clasament Etapa 34

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. CS ALRO Slatina (OT) 34 23 9 2 75-27 48 78
2. FCM Târgovişte SA (DB) 34 24 4 6 58-20 38 76
3. CS Triumf Bârca 34 18 5 11 53-37 16 59
4. CS Vişina Nouă (OT) 34 17 4 13 45-32 13 55
5. FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) 34 17 4 13 54-51 3 55
6. CS Prometeu Craiova (DJ) 34 14 12 8 44-27 17 54
7. FC Argeş 2 34 16 5 13 54-48 6 53
8. FCM Alexandria (TR) 34 13 10 11 39-31 8 49
9. CS Albota 34 13 9 12 41-36 5 48
10. CFC Ghecon Lăpuşata (VL) 34 14 6 14 48-44 4 48
11. FC Caracal (OT) 34 14 6 14 44-42 2 48
12. CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) 34 14 5 15 37-40 -3 47
13. CS Progresul Corabia 34 14 4 16 57-55 2 46
14. CS Ralbex Turcineşti 34 12 7 15 44-49 -5 43
15. CS Minerul Motru (GJ) 34 12 5 17 72-63 9 41
16. CS Armata Craiova 33 7 8 18 30-55 -25 29
17. FC Universitatea Craiova 2 34 6 3 25 33-73 -40 21
18. CS Juventus Bascov 33 3 2 28 12-110 -98 11

Clasament Playoff Etapa 34

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. CS ALRO Slatina (OT) 10 6 3 1 16-6 10 21
2. CS Vişina Nouă (OT) 10 5 0 5 15-14 1 15
3. FCM Târgovişte SA (DB) 10 4 2 4 8-11 -3 14
4. CS Triumf Bârca 10 3 4 3 10-8 2 13
5. CS Prometeu Craiova (DJ) 10 2 6 2 6-7 -1 12
6. FC Oltchim Râmnicu Vâlcea (VL) 10 2 1 7 11-20 -9 7

Clasament Playout Etapa 34

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. FC Argeş 2 10 6 2 2 14-9 5 20
2. CS Albota 10 5 2 3 13-10 3 17
3. CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) 10 4 3 3 9-9 0 15
4. FCM Alexandria (TR) 10 4 2 4 12-8 4 14
5. FC Caracal (OT) 10 3 2 5 8-13 -5 11
6. CFC Ghecon Lăpuşata (VL) 10 2 1 7 9-16 -7 7
Soluţie implementată de Tremend