ETAPE
 
 

Liga a 3-a - Meciurile Etapei 34

Jun 11, 2010 18:00 CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad 5 - 0 CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) Info
Jun 11, 2010 18:00 CS FC Viitorul Sânandrei CS Millenium Giarmata (TM) Info
Jun 11, 2010 18:00 ACS Jiul Rovinari (GJ) 7 - 1 CS Ineu (AR) Info
Jun 11, 2010 18:00 CS Retezatul Haţeg 0 - 3 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) Info
Jun 11, 2010 18:00 CS FC Timişoara SA 2 (TM) CS Progresul Gătaia Info
Jun 11, 2010 18:00 CS Muncitorul Resita (CS) 2 - 2 CS Gloria CTP Arad (AR) Info
Jun 11, 2010 18:00 FC Scolar Resita (CS) 3 - 1 CS Minerul Mehedinti Valea Copcii Info
Jun 11, 2010 18:00 AACS Recaş (TM) 3 - 1 CS National Sebiş (AR) Info
Jun 11, 2010 18:00 CS Unirea Sânnicolau Mare (TM) 1 - 6 CS Marmosim Simeria Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.
Clasament Etapa 34

Clasament Etapa 34

Clasament Etapa 34

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 30 21 7 2 59-18 41 70
2. CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad 30 19 7 4 43-16 27 64
3. AACS Recaş (TM) 30 20 2 8 46-24 22 62
4. CS Marmosim Simeria 30 14 10 6 43-23 20 52
5. CS National Sebiş (AR) 30 16 3 11 49-39 10 51
6. CS Minerul Mehedinti Valea Copcii 30 13 9 8 46-32 14 48
7. ACS Jiul Rovinari (GJ) 30 11 9 10 43-37 6 42
8. FC Scolar Resita (CS) 30 12 5 13 38-36 2 41
9. CS Millenium Giarmata (TM) 30 12 5 13 40-47 -7 41
10. CS FC Timişoara SA 2 (TM) 30 11 6 13 32-36 -4 39
11. CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) 30 10 8 12 41-39 2 38
12. CS Gloria CTP Arad (AR) 30 11 3 16 42-48 -6 36
13. CS Ineu (AR) 30 10 2 18 31-57 -26 32
14. CS Unirea Sânnicolau Mare (TM) 30 8 7 15 42-43 -1 31
15. CS Muncitorul Resita (CS) 30 7 4 19 30-65 -35 25
16. CS Retezatul Haţeg 30 1 1 28 10-75 -65 4

Clasament Playoff Etapa 34

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) 10 6 3 1 19-6 13 21
2. CS Minerul Mehedinti Valea Copcii 10 4 4 2 11-8 3 16
3. CS Marmosim Simeria 10 3 6 1 9-6 3 15
4. CS Atletic Club Universitatea Vasile Goldis Arad 10 3 4 3 8-10 -2 13
5. AACS Recaş (TM) 10 3 1 6 9-14 -5 10
6. CS National Sebiş (AR) 10 1 2 7 3-15 -12 5

Clasament Playout Etapa 34

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) 10 7 1 2 21-10 11 22
2. ACS Jiul Rovinari (GJ) 10 5 3 2 14-12 2 18
3. CS FC Timişoara SA 2 (TM) 10 5 1 4 15-9 6 16
4. CS Gloria CTP Arad (AR) 10 4 1 5 14-17 -3 13
5. FC Scolar Resita (CS) 10 2 2 6 8-15 -7 8
6. CS Millenium Giarmata (TM) 10 2 2 6 10-19 -9 8
Soluţie implementată de Tremend