ETAPE
 
 

Liga a 3-a - Meciurile Etapei 34

Jun 11, 2010 18:00 FC Cisnădie (SB) 3 - 0 CS Zlatna (AB) Info
Jun 11, 2010 18:00 CS FC Zalău (SJ) 2 - 1 FC Seso Campia Turzii (CJ) Info
Jun 11, 2010 18:00 CS Luceafărul Oradea 7 - 2 CS Marmatia 96 Info
Jun 11, 2010 18:00 FC Unirea Dej (CJ) 1 - 1 CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) Info
Jun 11, 2010 18:00 CSU Vointa Sibiu (SB) 3 - 0 CF Bihorul Beiuş (BH) Info
Jun 11, 2010 18:00 CSM Avantul Reghin (MS) 4 - 2 FC ASA Unirea Ungheni (MS) Info
Jun 11, 2010 18:00 AF CS Voinţa Livezile (BN) 2 - 1 AS FC GLORIA 1922 Bistriţa 2 Info
Jun 11, 2010 18:00 AFC Odorheiu Secuiesc (CV) 1 - 0 CSM Sebeş Info
Jun 11, 2010 18:00 FC Turul Micula 2000 0 - 3 CS Gaz Metan 2 Mediaş (SB) Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.
Clasament Etapa 34

Clasament Etapa 34

Clasament Etapa 34

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. CSU Vointa Sibiu (SB) 34 24 6 4 66-21 45 78
2. FC Seso Campia Turzii (CJ) 34 22 5 7 64-30 34 71
3. FC Cisnădie (SB) 34 16 7 11 55-38 17 55
4. CS FC Zalău (SJ) 34 16 6 12 45-41 4 54
5. CS Luceafărul Oradea 34 16 5 13 64-40 24 53
6. AFC Odorheiu Secuiesc (CV) 34 17 2 15 58-51 7 53
7. CF Bihorul Beiuş (BH) 34 16 5 13 42-40 2 53
8. CS Gaz Metan 2 Mediaş (SB) 34 14 10 10 45-41 4 52
9. FC Unirea Dej (CJ) 34 14 9 11 49-42 7 51
10. FC ASA Unirea Ungheni (MS) 34 13 10 11 51-43 8 49
11. CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) 34 14 7 13 47-48 -1 49
12. CSM Sebeş 34 14 6 14 44-44 0 48
13. AF CS Voinţa Livezile (BN) 34 13 7 14 43-54 -11 46
14. AS FC GLORIA 1922 Bistriţa 2 34 11 5 18 49-51 -2 38
15. CSM Avantul Reghin (MS) 34 9 10 15 40-46 -6 37
16. CS Zlatna (AB) 34 9 9 16 48-63 -15 36
17. CS Marmatia 96 34 6 4 24 29-79 -50 22
18. FC Turul Micula 2000 34 4 3 27 24-91 -67 15

Clasament Playoff Etapa 34

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. CSU Vointa Sibiu (SB) 10 8 2 0 16-3 13 26
2. FC Seso Campia Turzii (CJ) 10 6 2 2 14-7 7 20
3. CS FC Zalău (SJ) 10 3 2 5 11-16 -5 11
4. CF Bihorul Beiuş (BH) 10 3 1 6 8-14 -6 10
5. CS Luceafărul Oradea 10 3 0 7 11-17 -6 9
6. FC Cisnădie (SB) 10 2 3 5 11-14 -3 9

Clasament Playout Etapa 34

Loc Echipa M V E I Gol +/- Pct
1. FC ASA Unirea Ungheni (MS) 10 4 5 1 11-8 3 17
2. AFC Odorheiu Secuiesc (CV) 10 5 1 4 15-15 0 16
3. CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) 10 3 5 2 14-12 2 14
4. FC Unirea Dej (CJ) 10 3 3 4 15-13 2 12
5. CS Gaz Metan 2 Mediaş (SB) 10 4 0 6 10-16 -6 12
6. CSM Sebeş 10 3 2 5 10-11 -1 11
Soluţie implementată de Tremend