ETAPE
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
 

Cupa Romaniei - Meciurile Etapei 2

Aug 24, 2016 17:30 AS Euromania Dumbraveni 0 - 2 CS Aerostar Bacău (BC) Info
Aug 24, 2016 17:30 FC Avrig (SB) 1 - 2 CSM Avântul Reghin (MS) Info
Aug 24, 2016 17:30 CS Iernut (MS) 1 - 5 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Info
Aug 24, 2016 17:30 CS Posada Perisani (VL) CS Minerul Motru (GJ) Info
Aug 24, 2016 17:30 Internaţional Băleşti (GJ) CS FC Caransebes (CS) Info
Aug 24, 2016 17:30 CNS Cetate Deva CS FC Hunedoara (HD) Info
Aug 24, 2016 17:30 ACS Unirea Branceni ACS Sporting Turnu Măgurele Info
Aug 24, 2016 17:30 ACSO Filiaşi 3 - 1 CS Podari (DJ) Info
Aug 24, 2016 17:30 ACS Unirea Bascov 1 - 3 SCM Pitești (AG) Info
Aug 24, 2016 17:30 AFC Hărman C.N. Dinicu Golescu Cimpulung (AG) Info
Aug 24, 2016 17:30 CSM Flacăra Moreni (DB) 3 - 2 CS Petrolistul Boldești Info
Aug 24, 2016 17:30 CS Paulesti 3 - 1 ACS URBAN Titu (DB) Info
Aug 24, 2016 17:30 AS Electroaparataj (B) 0 - 2 FC Dinamo 1948 SA Bucuresti 2 (B) Info
Aug 24, 2016 17:30 CS Viitorul Domneşti (IF) 1 - 0 CS Metalul Reşiţa SA (CS) Info
Aug 24, 2016 17:30 SC Popeşti Leordeni 5 - 1 CS Concordia Chiajna 2 (IF) Info
Aug 24, 2016 17:30 CS FC Zalău (SJ) 4 - 3 CS Unirea Jucu (CJ) Info
Aug 24, 2016 17:30 AS Somesul Oar (SM) 0 - 12 ACS Fotbal Comuna Recea Info
Aug 24, 2016 17:30 CS Sănătatea Servicii Publice Cluj (CJ) 1 - 3 ACS Industria Galda Info
Aug 24, 2016 17:30 AS UNIREA Cristuru Secuiesc 0 - 3 ACS Olimpia 2010 Rm. Sărat Info
Aug 24, 2016 17:30 Vointa Ion Creanga (NT) 6 - 7 AFC Metalosport Galaţi (GL) Info
Aug 24, 2016 17:30 Atletico Vaslui 0 - 3 CS Sporting Lieşti (GL) Info
Aug 24, 2016 17:30 ACS Șomuzul Preutești (SV) 1 - 4 CS Ştiinţa Miroslava (IS) Info
Aug 24, 2016 17:30 ACS Transdor Tudora (BT) 3 - 2 CSM Paşcani (IS) Info
Aug 24, 2016 17:30 CSM Roman (NT) ACS Bucovina Pojorata (SV) Info
Aug 24, 2016 17:30 AS Victoria Mihai Viteazu (CT) 1 - 5 ACS Inainte Modelu (CL) Info
Aug 24, 2016 17:30 CSM Olteniţa 1 - 4 Fotbal Club Viitorul 2 SA (CT) Info
Aug 24, 2016 17:30 AFC Unirea 04 Slobozia (IL) 1 - 0 ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) Info
Aug 24, 2016 17:30 CS Şoimii Lipova 3 - 2 CS Millenium Giarmata (TM) Info
Aug 24, 2016 17:30 ACS Ghiroda (TM) 0 - 3 CS National Sebiş (AR) Info
Aug 24, 2016 17:30 CS Ineu (AR) 1 - 6 CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic (TM) Info
Aug 24, 2016 17:30 ACS Industria Sârmei 1921 Câmpia Turzii (CJ) 1 - 4 CS Performanţa Ighiu (AB) Info
Aug 24, 2016 17:30 CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) SC Universitatea Cluj SA (CJ) Info
Aug 24, 2016 17:30 SC FC Metaloglobus SA (B) 0 - 3 FC Voluntari 2 Info
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina. *
Soluţie implementată de Tremend