Acasa
FRF
Futsal
Feminin
SuperLiga - Play-Off
SuperLiga - Play-Out
SuperLiga - Sezon Regular
Baraj Liga 1
Baraj cupe europene
Cupa României
Super Cupa României
Liga 2
Liga 2 - Play-Off Promovare
Liga 2 - Play-Out
Baraj Liga 2
Liga 3
Liga 3 - Play-Off
Liga 3 - Play-Out
Baraj Liga 3
Cupa Regiunilor
Liga de Tineret
Cupa de Tineret
Supercupa Liga de Tineret
Liga Elitelor U19
Liga Elitelor U17
Cupa - Elitelor U17
Supercupa Liga Elitelor U17
Liga Elitelor U16
Liga Elitelor U16 Play-Off
Liga Elitelor U16 Play-Out
Cupa - Elitelor U16
Supercupa Liga Elitelor U16
Liga Elitelor U15
Liga Elitelor U15 Play-Off
Liga Elitelor U15 Play-Out
Cupa - Elitelor U15
Supercupa Liga Elitelor U15
Liga Elitelor U14
Campionatul Național U19
Naţional U19 Play-Off
Naţional U19 Play-Out
Cupa - Național U19
Campionatul Național U17
Naţional U17 Play-Off
Naţional U17 Play-Out
Cupa - Național U17
Campionatul U19 Județean
Campionatul U17 Județean
Juniori U13
Interliga de Iarnă
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ola
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene
Calendar Competitii
Legaturi utile
Comisia Centrala a Arbitrilor
Scoala Federala de Antrenori
Liga Profesionista de Fotbal
Acasa
•
Cupa României
• Faza 5
Sezon
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
ETAPE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Cupa României - Meciurile Etapei 5
ACS Bucovina Pojorata (SV)
3 - 0
FCM Dorohoi
Sep 8, 2015 16:30
Fotbal Club Viitorul Constanţa SA 2
5 - 2
ACS FC Delta Dobrogea Tulcea
Sep 8, 2015 16:30
CS Afumaţi
5 - 6
ACS FC Academica Clinceni
Sep 8, 2015 16:30
CSM Râmnicu Vâlcea (VL)
2 - 1
CS Gaz Metan Mediaş
Sep 8, 2015 16:30
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR)
9 - 0
CS Metalul Reșița
Sep 9, 2015 16:30
ACS Berceni (IF)
1 - 0
SC FC Rapid SA București
Sep 9, 2015 16:30
FC Metaloglobus Bucureşti
0 - 1
CS Baloteşti
Sep 9, 2015 16:30
FC Paulesti
2 - 3
SC FC Braşov SA (BV)
Sep 9, 2015 16:30
CS Unirea Tărlungeni (BV)
5 - 0
FC Gloria Buzău (BZ)
Sep 9, 2015 16:30
AFC Ripensia Timișoara
2 - 0
CS Ineu (AR)
Sep 9, 2015 16:30
ACS Unirea Brânceni
3 - 1
Club Sportiv U Craiova SA
Sep 9, 2015 16:30
CSM Flacăra Moreni
1 - 3
CS Mioveni
Sep 9, 2015 16:30
ASA Targu Mures 2 (MS)
6 - 5
AFC Metalurgistul Cugir 1939
Sep 9, 2015 16:30
CS Oşorhei (BH)
1 - 3
SC Universitatea Cluj SA (CJ)
Sep 9, 2015 16:30
ACS FCM Baia Mare
1 - 0
CS FC Olimpia 2010 (SM)
Sep 9, 2015 16:30
ACS Foresta Suceava
3 - 1
SC FC Ceahlaul SA (NT)
Sep 9, 2015 16:30
Atletico Vaslui
0 - 1
Sport Club Bacau (BC)
Sep 9, 2015 16:30
ACS Dacia Unirea Brăila
3 - 1
SC FC OTELUL SA (GL)
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.
*