Acasa
FRF
Futsal
Feminin
SuperLiga - Play-Off
SuperLiga - Play-Out
SuperLiga - Sezon Regular
Baraj Liga 1
Baraj cupe europene
Cupa României
Super Cupa României
Liga 2
Liga 2 - Play-Off Promovare
Liga 2 - Play-Out
Baraj Liga 2
Liga 3
Liga 3 - Play-Off
Liga 3 - Play-Out
Baraj Liga 3
Cupa Regiunilor
Liga de Tineret
Cupa de Tineret
Supercupa Liga de Tineret
Liga Elitelor U19
Liga Elitelor U17
Cupa - Elitelor U17
Supercupa Liga Elitelor U17
Liga Elitelor U16
Liga Elitelor U16 Play-Off
Liga Elitelor U16 Play-Out
Cupa - Elitelor U16
Supercupa Liga Elitelor U16
Liga Elitelor U15
Liga Elitelor U15 Play-Off
Liga Elitelor U15 Play-Out
Cupa - Elitelor U15
Supercupa Liga Elitelor U15
Liga Elitelor U14
Campionatul Național U19
Naţional U19 Play-Off
Naţional U19 Play-Out
Cupa - Național U19
Campionatul Național U17
Naţional U17 Play-Off
Naţional U17 Play-Out
Cupa - Național U17
Campionatul U19 Județean
Campionatul U17 Județean
Juniori U13
Interliga de Iarnă
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ola
Interliga de iarnă - Trofeul Gheorghe Ene
Calendar Competitii
Legaturi utile
Comisia Centrala a Arbitrilor
Scoala Federala de Antrenori
Liga Profesionista de Fotbal
Acasa
•
Cupa României
• Saisprezecimi
Sezon
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
ETAPE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Cupa României - Meciurile Etapei 6
Sep 22, 2015 16:00
ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR)
1 - 2
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
Sep 22, 2015 16:30
CS Baloteşti
0 - 1
FC CFR 1907 Cluj SA
Sep 22, 2015 16:30
ACS Bucovina Pojorata (SV)
1 - 4
AFC ASA 2013 Târgu Mureş
Sep 22, 2015 16:30
SC FC Viitorul Constanţa SA
2 - 1
ACS FC Academica Clinceni
Sep 22, 2015 18:00
ACS Berceni (IF)
1 - 2
CS Municipal Studentesc Iaşi (IS)
Sep 22, 2015 20:00
CSM Râmnicu Vâlcea (VL)
0 - 2
ACS Poli Timişoara
Sep 23, 2015 16:30
Sport Club Bacau (BC)
2 - 1
Club Sportiv U Craiova SA
Sep 23, 2015 16:30
ACS Unirea Brânceni
0 - 5
AFC Astra
Sep 23, 2015 16:30
CS Mioveni
1 - 2
AS FC Botoşani (BT)
Sep 23, 2015 16:30
ACS FCM Baia Mare
1 - 0
SC FC Voluntari SA
Sep 23, 2015 16:30
ACS Foresta Suceava
0 - 2
SC FC Braşov SA (BV)
Sep 23, 2015 20:00
CS Unirea Tărlungeni (BV)
0 - 6
FC Petrolul SA (PH)
Sep 23, 2015 20:00
AFC Ripensia Timișoara
0 - 2
SC FC Viitorul Constanţa SA
Sep 24, 2015 16:30
AS FC ASA 2013 Targu Mures 2
0 - 4
CS Concordia Chiajna
Sep 24, 2015 16:30
ACS Dacia Unirea Brăila
2 - 3
SC Dinamo 1948 Bucureşti SA (B)
Sep 24, 2015 20:30
SC Universitatea Cluj SA (CJ)
0 - 1
SC Fotbal Club FCSB SA
* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.
*