0 - 3
CSS Târgovişte - AFC Chindia Târgovişte
Data: | Septembrie 29, 2018 / 14:00 |
Competitia: | Campionatul Național U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 0 - 3 |
Stadion: | Toma Panţu |
Oras: | Târgovişte |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Motan Mihai - Târgovişte |
Asistent: | Pucheanu Florin - Ulmi |
Asistent: | Onicescu Ion - Glodeni |
Rezervă: | Chitu Marius - Târgovişte |
Ultimele Meciuri ale CSS Târgovişte
Apr 21, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 12 - 1 | CSS Târgovişte | |
Apr 13, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CSS Târgovişte | 9 - 1 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Apr 6, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CSS Târgovişte | 3 - 1 | ACS Juniorul 2014 | |
Mar 30, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS NFC Arena Academy | 2 - 0 | CSS Târgovişte | |
Mar 23, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CSS Târgovişte | 2 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 16, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CSS Târgovişte | 1 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Nov 25, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 2 - 2 | CSS Târgovişte | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Juniorul 2014 | 1 - 0 | CSS Târgovişte | |
Nov 11, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CSS Târgovişte | 1 - 2 | ACS NFC Arena Academy | |
Nov 8, 2023 14:00 | Cupa - Național U17 | AFC Chindia Târgovişte | 5 - 1 | CSS Târgovişte |
Ultimele Meciuri ale AFC Chindia Târgovişte
May 10, 2024 12:00 | Naţional U17 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 3 - 2 | ASC Daco-Getica Bucureşti | |
Apr 27, 2024 15:00 | Naţional U17 Play-Off | CSS Craiova | 0 - 6 | AFC Chindia Târgovişte | |
Apr 21, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 12 - 1 | CSS Târgovişte | |
Apr 14, 2024 10:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Juniorul 2014 | 1 - 4 | AFC Chindia Târgovişte | |
Apr 13, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | ACS Sport Team Bucureşti | 0 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Apr 7, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 2 - 2 | ACS NFC Arena Academy | |
Apr 6, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 4 | CS Concordia Chiajna | |
Mar 30, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 0 - 9 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 30, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | SC Dinamo 1948 SA | 4 - 1 | AFC Chindia Târgovişte | |
Mar 24, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Out | AFC Chindia Târgovişte | 0 - 1 | ASC Daco-Getica Bucureşti |