4 - 1
CSS Târgovişte - ACS Colţea 1920 Braşov
Data: | Noiembrie 3, 2018 / 14:00 |
Competitia: | Campionatul Național U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 4 - 1 |
Stadion: | Toma Panţu |
Oras: | Târgovişte |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Diaconu Constantin Adrian - Bucureşti |
Asistent: | Sotir George Florin - Bucureşti |
Asistent: | Ene Raluca - Bucureşti |
Rezervă: | Florea Gabriel - Bucureşti |
Ultimele Meciuri ale CSS Târgovişte
Apr 21, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 12 - 1 | CSS Târgovişte | |
Apr 13, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CSS Târgovişte | 9 - 1 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Apr 6, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CSS Târgovişte | 3 - 1 | ACS Juniorul 2014 | |
Mar 30, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS NFC Arena Academy | 2 - 0 | CSS Târgovişte | |
Mar 23, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CSS Târgovişte | 2 - 1 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Mar 16, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CSS Târgovişte | 1 - 3 | AFC Chindia Târgovişte | |
Nov 25, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 2 - 2 | CSS Târgovişte | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U17 Play-Off | ACS Juniorul 2014 | 1 - 0 | CSS Târgovişte | |
Nov 11, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Off | CSS Târgovişte | 1 - 2 | ACS NFC Arena Academy | |
Nov 8, 2023 14:00 | Cupa - Național U17 | AFC Chindia Târgovişte | 5 - 1 | CSS Târgovişte |
Ultimele Meciuri ale ACS Colţea 1920 Braşov
May 22, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 1 - 4 | AFC Hermannstadt | |
May 9, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 2 - 2 | Club Sportiv Municipal Făgăraș | |
Apr 24, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ASC Olimpic Zărneşti | 0 - 6 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Apr 21, 2021 14:00 | Campionatul Național U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 8 | CSM Corona Brașov | |
Dec 1, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Nov 27, 2019 11:00 | Cupa - Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 0 - 4 | AS FC Universitatea Cluj | |
Nov 23, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFC UTA Arad | 3 - 0 | ACS Colţea 1920 Braşov | |
Nov 17, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 1 - 5 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Nov 10, 2019 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 6 - 0 | AS FC Interstar Sibiu | |
Nov 6, 2019 12:00 | Cupa - Elitelor U17 | ACS Colţea 1920 Braşov | 3 - 1 | ACS Kids Tâmpa Braşov |